d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev195969798994765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 16 2015 08:07am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 16 Jun 2015 16:01)
tfw vannak akik nem úgy gondolják hogy lajo a legrosszabb dolog ami valaha történt a subbal


hát azér egy rici még mindig veri
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Jun 16 2015 08:08am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jun 16 2015 04:01pm)
tfw vannak akik nem úgy gondolják hogy lajo a legrosszabb dolog ami valaha történt a subbal


lajo miatt mentek el a subról? nem nagyon emlékszem, esetleg azok, akiket kibannolt, bár azok is mindig visszajöttek (söndör pl, de akár te is)
a szemétdomb miatt meg már egyre többen
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Jun 16 2015 08:10am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jun 16 2015 02:42pm)
elég szomorú ha nem tudom máshogy kifejezni, de az még szomorúbb hogy 1 nácimoderátor mondja meg hogy hogyan fejezhetem ki magam és hogyan nem, vagy hogy egyáltalán kifejezhetem-e magam


Szerintem inkább az a szomorú, hogy egyáltalán meg kell mondani, hogyan fejezheted ki magad, és nem jössz rá saját magadtól. De ezt nem vitaindítónak írtam, szóval inkább ne ragozzuk.


Lajo nem volt rossz moderátor (fura ezt pont tőlem olvasni, mert egyáltalán nem voltunk jóban), csak ember, vagyis hibázhat néha napján, vagy ha éppen rossz kedvében van, akkor alacsonyabb az ingerküszöbe. Ettől függetlenül nagyrészt a szabályzatban leírtak alapján moderált. Ami most leginkább probléma az az, hogy nincs anyanyelvű moderátor, aki különbséget tudna tenni egy vicc és egy komoly sértés között lásd tevetava postja, amit nyilván valaki tükörfordításban reportolt.

Amik miatt szerintem kellene ide anyanyelvi moderátor:

1. Idejében leállítani az olyan vitákat, ami már több oldalas flame-be megy át.
2. Megrendszabályozni azokat a usereket, akik naphosszat csak kötekednek, vagyis az égvilágon semmi tartalmat nem tesznek a fórumba. Azért azt lássuk be, hogy eléggé belterjes lett a fórum, és nem igazán tud új arc beilleszkedni köszönhetően a fogadtatásnak.

Ez szerintem nem igényelne hatalmas időbeli ráfordítást, egy itteni mindenki által elfogadott tag is simán el tudná látni a tisztséget (pl. Namechange). Többnyire beálltunk már arra az évek során, hogy pl. illegal tartalmat ne postoljunk, meg a buzipornós, szarevős, longcat stb képekből is kinőtt a társaság.

This post was edited by -joey- on Jun 16 2015 08:12am
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Jun 16 2015 08:12am
amúgy meg: ki a faszomat érdekel a warn? itt bőgtök a suspik meg a warnok miatt, a sub 5%-a használja még ezt az egész fórumot játékra, vagy használja az fgjét egyáltalán
nem jöhettek fel 10 percig? hát akkor nézzétek inkognitómódban, csak posztolni nem tudtok
nem posztolhattok 10 percig? akkor el kéne gondolkozni egy kicsit az életen

szóval, miért is fontos bárkinek az, hogy mennyi a warnja?
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jun 16 2015 08:12am
Quote (-joey- @ 16 Jun 2015 16:10)
Többnyire beálltunk már arra az évek során, hogy pl. illegal tartalmat ne postoljunk, meg a buzipornós, szarevős, longcat stb képekből is kinőtt a társaság.


Igen, most már az anyázás a menő, ez sokkal érettebb, mint a longcat például.
nem.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 16 2015 08:13am
Quote (-joey- @ 16 Jun 2015 16:10)
Szerintem inkább az a szomorú, hogy egyáltalán meg kell mondani, hogyan fejezheted ki magad, és nem jössz rá saját magadtól. De ezt nem vitaindítónak írtam, szóval inkább ne ragozzuk.


Lajo nem volt rossz moderátor (fura ezt pont tőlem olvasni, mert egyáltalán nem voltunk jóban), csak ember, vagyis hibázhat néha napján, vagy ha éppen rossz kedvében van, akkor alacsonyabb az ingerküszöbe. Ettől függetlenül nagyrészt a szabályzatban leírtak alapján moderált. Ami most leginkább probléma az az, hogy nincs anyanyelvű moderátor, aki különbséget tudna tenni egy vicc és egy komoly sértés között lásd tevetava postja, amit nyilván valaki tükörfordításban reportolt.

Amik miatt szerintem kellene ide anyanyelvi moderátor:

1. Idejében leállítani az olyan vitákat, ami már több oldalas flame-be megy át.
2. Megrendszabályozni azokat a usereket, akik naphosszat csak kötekednek, vagyis az égvilágon semmi tartalmat nem tesznek a fórumba. Azért azt lássuk be, hogy eléggé belterjes lett a fórum, és nem igazán tud új arc beilleszkedni köszönhetően a fogadtatásnak.

Ez szerintem nem igényelne hatalmas időbeli ráfordítást, egy itteni mindenki által elfogadott tag is simán el tudná látni a tisztséget (pl. Namechange). Többnyire beálltunk már arra az évek során, hogy pl. illegal tartalmat ne postoljunk, meg a buzipornós, szarevős, longcat stb képekből is kinőtt a társaság.


oh
amikor még vicces volt a sub :(

Quote (Jancsipapa @ 16 Jun 2015 16:12)
amúgy meg: ki a faszomat érdekel a warn? itt bőgtök a suspik meg a warnok miatt, a sub 5%-a használja még ezt az egész fórumot játékra, vagy használja az fgjét egyáltalán
nem jöhettek fel 10 percig? hát akkor nézzétek inkognitómódban, csak posztolni nem tudtok
nem posztolhattok 10 percig? akkor el kéne gondolkozni egy kicsit az életen

szóval, miért is fontos bárkinek az, hogy mennyi a warnja?


poe trade miatt le kellett szedetnem magamrol 60% warnt
kibaszott poe

This post was edited by sylke on Jun 16 2015 08:13am
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Jun 16 2015 08:13am
Quote (CyberPunk666 @ Jun 16 2015 03:12pm)
Igen, most már az anyázás a menő, ez sokkal érettebb, mint a longcat például.
nem.


Próbáltam tapintatos lenni, hogy ne ugorjanak megint rám. :( De amúgy igazad van. :D
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Jun 16 2015 08:14am
Quote (-joey- @ Jun 16 2015 04:13pm)
Próbáltam tapintatos lenni, hogy ne ugorjanak megint rám. :( De amúgy igazad van. :D


Jelenleg 13 felhasználó olvassa ezt a témát (1 vendég és 2 ismeretlen): Karan2_Returned, fahrii, tevetava, cowding, josheide, GoreKnight9, Jancsipapa, Cpt_Ghost, Ghostmasterq, -joey-

tökmindegy innentől
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jun 16 2015 08:19am
Quote (-joey- @ 16 Jun 2015 16:10)
Szerintem inkább az a szomorú, hogy egyáltalán meg kell mondani, hogyan fejezheted ki magad, és nem jössz rá saját magadtól. De ezt nem vitaindítónak írtam, szóval inkább ne ragozzuk.


Lajo nem volt rossz moderátor (fura ezt pont tőlem olvasni, mert egyáltalán nem voltunk jóban), csak ember, vagyis hibázhat néha napján, vagy ha éppen rossz kedvében van, akkor alacsonyabb az ingerküszöbe. Ettől függetlenül nagyrészt a szabályzatban leírtak alapján moderált. Ami most leginkább probléma az az, hogy nincs anyanyelvű moderátor, aki különbséget tudna tenni egy vicc és egy komoly sértés között lásd tevetava postja, amit nyilván valaki tükörfordításban reportolt.

Amik miatt szerintem kellene ide anyanyelvi moderátor:

1. Idejében leállítani az olyan vitákat, ami már több oldalas flame-be megy át.
2. Megrendszabályozni azokat a usereket, akik naphosszat csak kötekednek, vagyis az égvilágon semmi tartalmat nem tesznek a fórumba. Azért azt lássuk be, hogy eléggé belterjes lett a fórum, és nem igazán tud új arc beilleszkedni köszönhetően a fogadtatásnak.

Ez szerintem nem igényelne hatalmas időbeli ráfordítást, egy itteni mindenki által elfogadott tag is simán el tudná látni a tisztséget (pl. Namechange). Többnyire beálltunk már arra az évek során, hogy pl. illegal tartalmat ne postoljunk, meg a buzipornós, szarevős, longcat stb képekből is kinőtt a társaság.

Nincsen semmiféle fogadtatás, ne legyen értelmi fogyatékos az új arc és nem lesz vele semmi baj. Hunindex is full random volt, aztán semmi gáz nem volt vele soha.
Quote (Jancsipapa @ 16 Jun 2015 16:14)
Jelenleg 13 felhasználó olvassa ezt a témát (1 vendég és 2 ismeretlen): Karan2_Returned, fahrii, tevetava, cowding, josheide, GoreKnight9, Jancsipapa, Cpt_Ghost, Ghostmasterq, -joey-

tökmindegy innentől


ugrasz

This post was edited by Cpt_Ghost on Jun 16 2015 08:21am
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Jun 16 2015 08:28am
Quote (Cpt_Ghost @ Jun 16 2015 03:19pm)
Nincsen semmiféle fogadtatás, ne legyen értelmi fogyatékos az új arc és nem lesz vele semmi baj. Hunindex is full random volt, aztán semmi gáz nem volt vele soha.



Mi számít értelmi fogyatékosnak?

Az hogy pl. Jobbikos? Vagy vallásos? Szar a humora? Kellene neki egy waypoint? Magas fokú toleranci van általában az újakkal szemben. :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev195969798994765Next
Add Reply New Topic New Poll