d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mekprogramozzuk Topic
Prev19596979899249Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 25 2015 10:34am
Quote (llllllllllll @ 25 May 2015 18:31)
kövi félév, de szeptembertől főállásban vagyok
azaz már most átvennének, de még a nyarat lazán szeretném eltölteni


Én is, de nem lehet. Az új helyre is azért kerültem át már ilyen hamar, mert átkönyörögtek, mert nagyon kellett ide az ember.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 25 2015 10:40am
Quote (CyberPunk666 @ May 25 2015 04:34pm)
Én is, de nem lehet. Az új helyre is azért kerültem át már ilyen hamar, mert átkönyörögtek, mert nagyon kellett ide az ember.


nekem azt mondták, hogy meg kell tartanom a prezentációt az eddigi munkáimból és utána átvesznek
augusztus végéig nem készül el a prezentáció :~)

This post was edited by llllllllllll on May 25 2015 10:41am
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 26 2015 09:56am
ma prezentáltam az önálló labor munkámat (képfeldolgozás - csocsó)
olyan értelmes kérdéseket kaptam az előadás végén, hogy mi a baj az RGB színtérrel és hasonlóak
érdekes volt, de ötös lett :~)
Member
Posts: 4,795
Joined: Apr 26 2007
Gold: 289.00
May 27 2015 01:43pm
Quote (llllllllllll @ 25 May 2015 17:12)
http://www.youtube.com/watch?v=RnqAXuLZlaE


Ettől nem fogom jobban utálni a javát (de a .net sem érdekel).
C és C++ forever (meg a Welltype is)
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
May 27 2015 04:11pm
Quote (llllllllllll @ 25 May 2015 17:12)
http://www.youtube.com/watch?v=RnqAXuLZlaE


szentségtörés
Member
Posts: 4,795
Joined: Apr 26 2007
Gold: 289.00
May 28 2015 12:00am
Quote (Anarkin @ 27 May 2015 23:11)
szentségtörés


Hehe, látom te se vagy oda a javáért.
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
May 28 2015 09:47am
Quote (Jason89 @ 28 May 2015 08:00)
Hehe, látom te se vagy oda a javáért.


[jószarszóvicc]A java még hátravan.[/jószarszóvicc]
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 4 2015 02:39pm
GE-ről tud valaki valamit?
van most egy projektjük, ami érdekel és valószínűleg jelentkezni fogok rá
Healthcare részleg

This post was edited by llllllllllll on Jun 4 2015 02:40pm
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 5 2015 04:00pm
elkezdtem írni egy programot pythonban apáméknak, ami az időjárás előrejelzéseket nézi és az alapján állítja a szobák árát
kurva jó ez a python
hát még ha pro is lennék benne
olyan kicsit mint a java
mármint a java jó tulajdonságai + cpp
egyszerűen tökéletes

This post was edited by llllllllllll on Jun 5 2015 04:01pm
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 9 2015 02:23pm
10 órás programozási nyelvek és módszerek tanulás a könyvtárban
kikúrt fáradt vagyok

btw valaki postoljon már valamit (anarkin, cp)
elég valami progos vicces kép is vagy akármi, csak legyen már valami content ebben a topicban, ne csak én blogoljam a hülyeségeimet

ezt érdemes végigpörgetni btw

http://stackoverflow.com/questions/184618/what-is-the-best-comment-in-source-code-you-have-ever-encountered

Code
//
// Dear maintainer:
//
// Once you are done trying to 'optimize' this routine,
// and have realized what a terrible mistake that was,
// please increment the following counter as a warning
// to the next guy:
//
// total_hours_wasted_here = 42
//


Code
Exception up = new Exception("Something is really wrong.");
throw up; //ha ha


Code
//When I wrote this, only God and I understood what I was doing
//Now, God only knows


This seems to stop morons from messing my code...

Code
// Autogenerated, do not edit. All changes will be undone.


Code
// I dedicate all this code, all my work, to my wife, Darlene, who will
// have to support me and our three children and the dog once it gets
// released into the public.


This post was edited by llllllllllll on Jun 9 2015 02:27pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev19596979899249Next
Add Reply New Topic New Poll