Quote (Vismajor @ 2 Jan 2014 23:17)
Fahrival versenybe lowkodtuk magunkat, és előléptették, gg
btw anarkin után szabadon, kezdőről két kapu között állt
http://3.ii.gl/gHdcfP.png
fasza vagyok nemrakát
fasznoob vagyok előléptet
jó volt, de miattam buktuk el

mostantól nincs megállás a legendás sólyomig!!
This post was edited by fahrii on Jan 2 2014 03:35pm