d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Counter Strike Topic
Prev19596979899614Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 2 2014 03:18pm
Quote (Vismajor @ 2 Jan 2014 23:17)
Fahrival versenybe lowkodtuk magunkat, és előléptették, gg
btw anarkin után szabadon, kezdőről két kapu között állt
http://3.ii.gl/gHdcfP.png


fasza vagyok nemrakát
fasznoob vagyok előléptet

jó volt, de miattam buktuk el :(

mostantól nincs megállás a legendás sólyomig!!

This post was edited by fahrii on Jan 2 2014 03:35pm
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 2 2014 03:42pm


Jó ez az érem, azthittem hogy csak a megvételétől kezdve számolja a statot.
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 2 2014 04:46pm
kábelhez miért kell bravo pass?
indítottam egy üres gamet kipróbálni és könny szökött a szemembe

annyira imádom és végre GOban is :')

mondjuk B lerakót jól átszabták, rá se lehet ismerni

This post was edited by fahrii on Jan 2 2014 04:51pm
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Jan 2 2014 04:47pm
Quote (fahrii @ Jan 2 2014 10:42pm)
http://img838.imageshack.us/img838/9263/480q.png

Jó ez az érem, azthittem hogy csak a megvételétől kezdve számolja a statot.


bajclival cserélnék
nyálat
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 2 2014 06:05pm
lol most látom az ünnepi díszeket a játékban, eléggé odatették magukat a srácok :D
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jan 3 2014 02:31am
Quote (fahrii @ Jan 2 2014 11:42pm)
http://img838.imageshack.us/img838/9263/480q.png

Jó ez az érem, azthittem hogy csak a megvételétől kezdve számolja a statot.


kaparom a falat, ha fel percig magyar 1 jatek.
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 3 2014 03:05am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ 3 Jan 2014 09:31)
kaparom a falat, ha fel percig magyar 1 jatek.


én jót szoktam derülni rajta, ezek a steames fordítások kb mintha google fordítóval letudták volna
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jan 3 2014 07:15am
Quote (fahrii @ 2 Jan 2014 22:42)
http://img838.imageshack.us/img838/9263/480q.png

Jó ez az érem, azthittem hogy csak a megvételétől kezdve számolja a statot.


godwhy.jpg
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 3 2014 07:23am
Quote (Nerz8 @ 3 Jan 2014 14:15)
godwhy.jpg


kiváló-védelmező mester/10
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 3 2014 07:33am
de kulcsokat tudtam venni...nc
Go Back To Magyar Topic List
Prev19596979899614Next
Add Reply New Topic New Poll