d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Path Of Exile Topic
Prev195969798993310Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Mar 14 2013 12:49pm
Quote (Baleee @ Mar 14 2013 06:32pm)
Bazdmeg! Lehaltam a cleaveremmel asdfstrefcdsafsterferasf Ugy, hogy kileptem elvileg fel hglobenal csak tul nagy tomeg volt......

Buzuljon meg rajtam volt wonderlust + lochtonial + kurvajo goldrimem meg basszameg a kurvajo eledamos axem asdftrhzgtdrfsd


Quote (Baleee @ Mar 14 2013 07:51am)
Tard down!


de azér rip :c
Member
Posts: 778
Joined: May 12 2012
Gold: 31.25
Mar 14 2013 12:49pm
kinek mi az accja? addolnék pár embert... eddig hc lvl16 act2 elején tartok

/e tank marauderre 1hand wep / shieldhez milyen aoe skillt érdemes használni?

This post was edited by Norbi1one4all on Mar 14 2013 12:54pm
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 14 2013 12:57pm
Quote (Norbi1one4all @ 14 Mar 2013 20:49)
kinek mi az accja? addolnék pár embert... eddig hc lvl16 act2 elején tartok

/e tank marauderre 1hand wep / shieldhez milyen aoe skillt érdemes használni?


KisBali


Cleave, Leap Slam, vagy a most bejott Cyclone.

24-es skill megkapod Lost In Love questbol (a3q1).

This post was edited by Baleee on Mar 14 2013 12:58pm
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 14 2013 04:27pm
Azt a budos kurva eget:
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=66762318&f=167
6L BAZD MEG!



...............................................
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Mar 14 2013 06:34pm
5l armoromra chromatic helyett fusingot toltam
meg akarom ölni magam
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Mar 14 2013 09:06pm
This league is an Ancestral League. We haven't yet announced what this means, but you'll find out when you try the league!
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 15 2013 12:24am
Quote (sylke @ 15 Mar 2013 02:34)
5l armoromra chromatic helyett fusingot toltam
meg akarom ölni magam


Legalabb arra a vaal regaliara, amit itt bideltel?

Idiota. -.-
Member
Posts: 778
Joined: May 12 2012
Gold: 31.25
Mar 15 2013 02:51am
normal vaalnál mire kell figyelni? én azt hittem abból amit olvastam, hogy valami nagyon erős boss lesz de amikor partyban voltam és egyedül én ütöttem meleevel és egy centit nem csökkent a hp-m
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Mar 15 2013 03:05am
Quote (Norbi1one4all @ Mar 15 2013 10:51am)
normal vaalnál mire kell figyelni? én azt hittem abból amit olvastam, hogy valami nagyon erős boss lesz de amikor partyban voltam és egyedül én ütöttem meleevel és egy centit nem csökkent a hp-m


majd cruel/merciless, amikor a light skillje levesz 1k hpt 80resistnel.
vagy a potyogo sziklak, amik ugyanezt teszik.
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Mar 15 2013 03:07am
Quote (Norbi1one4all @ Mar 15 2013 10:51am)
normal vaalnál mire kell figyelni? én azt hittem abból amit olvastam, hogy valami nagyon erős boss lesz de amikor partyban voltam és egyedül én ütöttem meleevel és egy centit nem csökkent a hp-m


Vall ezeket csinálja:
Jeget lő a playerek alá
Köveket dob mindenkire a helységben
Summonol és eltünik
Lightingot lő ami +40% damra schockol és ez 3x stackelhet
Meg nagyot üt meele rangebe
Na ez normálon kb 4-500 hp alatt egyhitel, cruelen meg mercilessen meg kb mindehogy
(~~ 20k+t üt és abból már a damred sem úgy jön le ahogy kéne, mert többet üt mint az armorod, Krippnek van erről egy videója nézd meg)
Go Back To Magyar Topic List
Prev195969798993310Next
Add Reply New Topic New Poll