Quote (TouchCow @ 24 Nov 2012 02:04)
mi a lófasz van a dropratekkel
4 napja napi 12-3-4 órában "játszom" és 1 értelmes cuccot találtam összesen(az is csak 14m-ért ment el)
nemtom én csak ma találtam 6 legendaryt meg egy zunimassa mojo-t, amin nincs crit

de nekem idáig kb ez volt a legjobb napom, semmit nem találtam ami értékesebb lett volna