d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3
Prev195969798992299Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Nov 23 2012 06:14pm
Quote (TouchCow @ Nov 24 2012 01:04am)
mi a lófasz van a dropratekkel
4 napja napi 12-3-4 órában "játszom" és 1 értelmes cuccot találtam összesen(az is csak 14m-ért ment el)


ja vmi szar
Member
Posts: 3,087
Joined: Jun 6 2009
Gold: 200.00
Nov 23 2012 06:54pm
Quote (TouchCow @ 24 Nov 2012 02:04)
mi a lófasz van a dropratekkel
4 napja napi 12-3-4 órában "játszom" és 1 értelmes cuccot találtam összesen(az is csak 14m-ért ment el)


nemtom én csak ma találtam 6 legendaryt meg egy zunimassa mojo-t, amin nincs crit :( de nekem idáig kb ez volt a legjobb napom, semmit nem találtam ami értékesebb lett volna
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Nov 24 2012 12:06am
0,25
utolsókat rugja a játék :D

This post was edited by fahrii on Nov 24 2012 12:07am
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 19.11
Nov 24 2012 12:08am
Quote (fahrii @ 24 Nov 2012 07:06)
0,25
utolsókat rugja a játék :D


nem is figyeltem. :c

Amugy nem gond ez. Innentől már az lesz hogy mindenki fosimba karikat akar majd csinálni még ha pénzbol is mert nem lesz drága.
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Nov 24 2012 12:09am
Quote (Psyclon @ 24 Nov 2012 07:08)
nem is figyeltem. :c

Amugy nem gond ez. Innentől már az lesz hogy mindenki fosimba karikat akar majd csinálni még ha pénzbol is mert nem lesz drága.


szerintem meg az lesz h a goldot lassan a kutya se fogja venni :D
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 19.11
Nov 24 2012 01:06am
Quote (fahrii @ 24 Nov 2012 07:09)
szerintem meg az lesz h a goldot lassan a kutya se fogja venni :D


Lehet ^^
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Nov 24 2012 01:23am


jo a haver 50m g/h
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Nov 24 2012 01:39am
Quote (fahrii @ Nov 24 2012 08:06am)
0,25
utolsókat rugja a HAVER :D


fixed.
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Nov 24 2012 02:44am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ 24 Nov 2012 08:39)
fixed.


mondjuk reggel megorvendeztetett egy 200 dext nat bootsal
Ja es szoktam jatszani is nem csak span 24/7
Member
Posts: 3,087
Joined: Jun 6 2009
Gold: 200.00
Nov 24 2012 02:46am
Quote (fahrii @ 23 Nov 2012 23:02)
imo cc nélkül senki se fog ilyenért fizetni de ne legyen igazam


elment 8 millába, köszi te karmawhore
Go Back To Magyar Topic List
Prev195969798992299Next
Add Reply New Topic New Poll