d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Game Of Thrones > Spoilerspoilerspoiler
Prev19596979899214Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Apr 22 2013 09:44am
Quote (josheide @ Apr 22 2013 03:34pm)
csak kovesd figyelemmel a sorozatot es meglatod mi lesz ha csak igy felrugja a tarsadalmi rendet


kellene mellé egy jó szociológus aki segíti a munkáját
az alap elképzelései nem rosszak
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Apr 22 2013 12:15pm
Member
Posts: 8,016
Joined: Apr 3 2011
Gold: Locked
Trader: Scammer
Apr 22 2013 01:41pm
Quote (Ghostmasterq @ Apr 22 2013 08:15pm)
http://24.media.tumblr.com/705d789f5adef98c0bee35e68f86e653/tumblr_mlo476PxCr1rz1fqoo1_500.gif


:D:D:D

összejött a ribancnak
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Apr 22 2013 01:44pm
Quote (SnoopDogg @ Apr 22 2013 07:41pm)
:D:D:D

összejött a ribancnak


ahhoz képest ahonnan indult, hogy a csökött bátyja irányítgatta, ő meg szó nélkül megszeppenve csinálta amit mondanak neki; egész jól összeszedte magát
from zero to hero
Member
Posts: 8,016
Joined: Apr 3 2011
Gold: Locked
Trader: Scammer
Apr 22 2013 01:45pm
Quote (Senee @ Apr 22 2013 09:44pm)
ahhoz képest ahonnan indult, hogy a csökött bátyja irányítgatta, ő meg szó nélkül megszeppenve csinálta amit mondanak neki; egész jól összeszedte magát
from zero to hero


és én ezt foglaltam össze két szóban
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Apr 22 2013 01:47pm
Quote (SnoopDogg @ Apr 22 2013 07:45pm)
és én ezt foglaltam össze két szóban


én meg több szóban, mert közben átgondoltam
és lehet ezért szeretem őt mert én is olyan nyomorult vagyok mint amilyen ő volt
meg olyan idealista is

ÉS LÁSS CSODÁT MÉGIS SÁRKÁNYAI MEG HADSEREGE LETT :)
Member
Posts: 8,016
Joined: Apr 3 2011
Gold: Locked
Trader: Scammer
Apr 22 2013 01:47pm
Quote (Senee @ Apr 22 2013 09:47pm)
én meg több szóban, mert közben átgondoltam
és lehet ezért szeretem őt mert én is olyan nyomorult vagyok mint amilyen ő volt
meg olyan idealista is

ÉS LÁSS CSODÁT MÉGIS SÁRKÁNYAI MEG HADSEREGE LETT :)


hangosan röhögök
de lehet, hogy a cigi miatt
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Apr 22 2013 01:48pm
Élvezzétek amíg lehet :)
Member
Posts: 8,016
Joined: Apr 3 2011
Gold: Locked
Trader: Scammer
Apr 22 2013 01:50pm
Quote (Rawen @ Apr 22 2013 09:48pm)
Élvezzétek amíg lehet :)


spoiler
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Apr 22 2013 01:51pm
megnéztem az első részt
nem tudom mit gondoljak
igazából más sorozatnál, ha ennyire nem érdekel a folytatás akkor nem is nézem tovább, de ennek adok egy esélyt, mert OMG MÉG NEM LÁTTAD GECI VAGY TE NÉZZED MÁR, MIÉRT NEM NÉZED OLOLÓL
Go Back To Magyar Topic List
Prev19596979899214Next
Add Reply New Topic New Poll