d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Japánságok Repost > Op Is A
Prev19596979899198Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Dec 6 2012 10:05am
Quote (Rawen @ Nov 26 2012 12:18pm)
Ningen Shikkaku(No Longer Human) az első? Nem emlékszem a sorrendre de MAL-on ez van. Csak mert az a legjobb mind közül, a japán irodalom egyik legkiemelkedőbb regénye de ha nem ismered a kultúrájukat akkor tényleg nem fog átjönni sad.gif


az elsőben egy gazdag születésü srác van aki megprobál öngyilkos lenni egy nővel
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Dec 6 2012 10:10am
Quote (anyd @ 6 Dec 2012 17:05)
az elsőben egy gazdag születésü srác van aki megprobál öngyilkos lenni egy nővel


Ja az elidegenedés etc, tudom, az lett a legjobb de mondjuk a többi ennyire nem depresszív.
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Dec 6 2012 10:32am
ehhez a Jojo-hoz vmi linket vki plx

Nem vagyok egy anime fan, de a jo cuccok szerintem erdekelnenek.

Eddig osszvissz NGE-t neztem meg (meg dragon ball d3 kozben :D)
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Dec 6 2012 12:05pm
Quote (ecneB @ Dec 6 2012 05:32pm)
ehhez a Jojo-hoz vmi linket vki plx

Nem vagyok egy anime fan, de a jo cuccok szerintem erdekelnenek.

Eddig osszvissz NGE-t neztem meg (meg dragon ball d3 kozben :D)


JoJo manga meg mindig jobb mint az anime, de PM-elek linket ha nem szeretsz mangat olvasni.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Dec 6 2012 01:54pm
Quote (ecneB @ 6 Dec 2012 17:32)
ehhez a Jojo-hoz vmi linket vki plx

Nem vagyok egy anime fan, de a jo cuccok szerintem erdekelnenek.

Eddig osszvissz NGE-t neztem meg (meg dragon ball d3 kozben :D)


Ismerve az ízlésed én azt önnek nem ajánlom.
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Dec 6 2012 03:06pm
Quote (Karan2_Returned @ 6 Dec 2012 20:05)
JoJo manga meg mindig jobb mint az anime, de PM-elek linket ha nem szeretsz mangat olvasni.


Quote (Rawen @ 6 Dec 2012 21:54)
Ismerve az ízlésed én azt önnek nem ajánlom.


koszkosz

vmi konnyen laikusnak is konnyen emesztheto anime kene, maga a tortenet lehet deep, az nem zavar egyaltalan
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Dec 6 2012 03:09pm
Quote (ecneB @ 6 Dec 2012 22:06)
koszkosz

vmi konnyen laikusnak is konnyen emesztheto anime kene, maga a tortenet lehet deep, az nem zavar egyaltalan


Ez ilyen over-the-top, nem szabad komolyan venni de pont az a sztereotíp anime szóval nem biztos, hogy tetszeni fog.
http://myanimelist.net/anime/2246/Mononoke
Lehet ezt jobban értékelnéd, ez 10/10.

This post was edited by Rawen on Dec 6 2012 03:11pm
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Dec 6 2012 03:14pm
Quote (Rawen @ Dec 6 2012 05:10pm)
Ja az elidegenedés etc, tudom, az lett a legjobb de mondjuk a többi ennyire nem depresszív.


hát olyan mint egy kafka novella
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Dec 6 2012 03:26pm
Quote (Rawen @ 6 Dec 2012 23:09)
Ez ilyen over-the-top, nem szabad komolyan venni de pont az a sztereotíp anime szóval nem biztos, hogy tetszeni fog.
http://myanimelist.net/anime/2246/Mononoke
Lehet ezt jobban értékelnéd, ez 10/10.


ty, amugy honnan vadasszam ezeket? az angol hang mennyire beszerezheto? tudom gaz, de nekem egyaltalan nem jon be a japan nyelv. :c

igazabol nem tudom, nge bejott, gondoltam nyitok az anime fele.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Dec 6 2012 03:28pm
Quote (ecneB @ 6 Dec 2012 22:26)
ty, amugy honnan vadasszam ezeket? az angol hang mennyire beszerezheto? tudom gaz, de nekem egyaltalan nem jon be a japan nyelv. :c

igazabol nem tudom, nge bejott, gondoltam nyitok az anime fele.



bakabt.me
Nem kell regelni, hanem google-> <anime neve> bakabt torrent
És akkor mehet a freeleech.
Csak nagyon kis %hoz van angol szinkron és egyrészt fos a szinkron másrészt meg általában a legszarabbakhoz csinálnak csak.

This post was edited by Rawen on Dec 6 2012 03:29pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev19596979899198Next
Add Reply New Topic New Poll