d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev195969798995001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 7 2011 07:44am
Quote (Ad4mz @ Oct 7 2011 02:41pm)
lehet velem van a baj, de én inkább izzadom magam halálra, minthogy lefagyjon a faszom


És hideg ellen tudsz védekezni, meleg ellen korlátoltak a lehetőségeid.
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Oct 7 2011 07:46am
Quote (ecneB @ 7 Oct 2011 15:43)
Édesanyád?


megy ez!
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Oct 7 2011 07:47am
Quote (tevetava @ 7 Oct 2011 15:46)
megy ez!


Mindössze arra próbáltam utalni, hogy egyáltalán nem érdekel az okoskodásod.
Member
Posts: 15,009
Joined: Jul 3 2008
Gold: 10.66
Oct 7 2011 07:51am
Quote (Ad4mz @ 7 Oct 2011 14:41)
lehet velem van a baj, de én inkább izzadom magam halálra, minthogy lefagyjon a faszom


csak öregszünk. régen én is jobban kedveltem a hideget a fent említettek miatt. mostanság üvölteni tudnék, amikor fázok. rühellem.
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Oct 7 2011 07:55am
Quote (ecneB @ 7 Oct 2011 15:47)
Mindössze arra próbáltam utalni, hogy egyáltalán nem érdekel az okoskodásod.


: (
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Oct 7 2011 07:59am
Quote (Aston @ 7 Oct 2011 15:51)
csak öregszünk. régen én is jobban kedveltem a hideget a fent említettek miatt. mostanság üvölteni tudnék, amikor fázok. rühellem.


Szintén, már ma megfagytam, pedig még nem is dörögnek a mínuszok.. Mi lesz itt télen?
Btw, már most kesztyűt kell hordanom, mert lilára fagynak a kacsóim..
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Oct 7 2011 08:06am
Quote (ecneB @ Oct 7 2011 01:59pm)
Szintén, már ma megfagytam, pedig még nem is dörögnek a mínuszok.. Mi lesz itt télen?
Btw, már most kesztyűt kell hordanom, mert lilára fagynak a kacsóim..


kacsóid
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Oct 7 2011 08:08am
Quote (Rezs @ 7 Oct 2011 16:06)
kacsóid


kancsó
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Oct 7 2011 08:39am
bántjátok bencét

























:dd
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Oct 7 2011 08:41am
Jó ez a facebook, végre. Előbb is megtehettem volna.



Ezt eljátszottam 300+ emberrel. De azért facebook bejelzett, és minden embernél kódot kért az ötvenediktől, amikor leiratkoztam, mert gyanúsnak vélte a dolgot...
Go Back To Magyar Topic List
Prev195969798995001Next
Closed New Topic New Poll