Quote (Aston @ 7 Oct 2011 15:51)
csak öregszünk. régen én is jobban kedveltem a hideget a fent említettek miatt. mostanság üvölteni tudnék, amikor fázok. rühellem.
Szintén, már ma megfagytam, pedig még nem is dörögnek a mínuszok.. Mi lesz itt télen?
Btw, már most kesztyűt kell hordanom, mert lilára fagynak a kacsóim..