Quote (Rawen @ 19 Dec 2012 12:35)
>Az állam által finanszírozott hallgatók száma nem lehet kevesebb 55 ezernél, és a ponthatárokat így kell meghatározni karácsonyig, azaz a következő öt napban
Azt tudnám ezt, hogy csinálják meg anélkül, hogy tudnák az érettségi eredményeket.
5 nap alatt
igen, ez a legfőbb problémám nekem is ^^
meg a kérdésekre se tudott nagyon válaszolni, mert "még nincs kidolgozva", "az a minisztérium hatásköre, hogy erről döntsön".
hát ez nagyon érdekes lesz
de ezek mellett el kell mondanom, hogy szerintem jó irányba halad az ügy, és akik azt mondták az elején, hogy "úgysem fog semmi történni", azoknak most az arcába mondanám, hogy tessék, itt van.
This post was edited by tevetava on Dec 19 2012 05:40am