d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Felsőoktatás Topik > Bmebme
Prev19596979899327Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Dec 19 2012 05:35am
Quote (tevetava @ 19 Dec 2012 12:29)
ki nézte rajtam kívül?


>Az állam által finanszírozott hallgatók száma nem lehet kevesebb 55 ezernél, és a ponthatárokat így kell meghatározni karácsonyig, azaz a következő öt napban

Azt tudnám ezt, hogy csinálják meg anélkül, hogy tudnák az érettségi eredményeket.
5 nap alatt amiből 2 hétvége.

This post was edited by Rawen on Dec 19 2012 05:36am
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Dec 19 2012 05:39am
Quote (Rawen @ 19 Dec 2012 12:35)
>Az állam által finanszírozott hallgatók száma nem lehet kevesebb 55 ezernél, és a ponthatárokat így kell meghatározni karácsonyig, azaz a következő öt napban

Azt tudnám ezt, hogy csinálják meg anélkül, hogy tudnák az érettségi eredményeket.
5 nap alatt


igen, ez a legfőbb problémám nekem is ^^
meg a kérdésekre se tudott nagyon válaszolni, mert "még nincs kidolgozva", "az a minisztérium hatásköre, hogy erről döntsön".

hát ez nagyon érdekes lesz

de ezek mellett el kell mondanom, hogy szerintem jó irányba halad az ügy, és akik azt mondták az elején, hogy "úgysem fog semmi történni", azoknak most az arcába mondanám, hogy tessék, itt van.

This post was edited by tevetava on Dec 19 2012 05:40am
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Dec 19 2012 05:54am
Quote (tevetava @ Dec 19 2012 01:39pm)
igen, ez a legfőbb problémám nekem is ^^
meg a kérdésekre se tudott nagyon válaszolni, mert "még nincs kidolgozva", "az a minisztérium hatásköre, hogy erről döntsön".

hát ez nagyon érdekes lesz

de ezek mellett el kell mondanom, hogy szerintem jó irányba halad az ügy, és akik azt mondták az elején, hogy "úgysem fog semmi történni", azoknak most az arcába mondanám, hogy tessék, itt van.


én meg azoknak mondanám az arcába, hogy tessék itt van, akik 2010-ben híresztelték fbon meg mindenfele, hogy mekkora jó élet lesz végre, hogy hatalomra került a fidesz
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Dec 19 2012 07:38am
Volt sulim a Thököly úton


Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Member
Posts: 3,241
Joined: Mar 8 2009
Gold: 0.00
Dec 19 2012 09:07am
Quote (tevetava @ Dec 19 2012 03:38pm)
Volt sulim a Thököly úton


http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/399179_4664321418295_2123207810_n.jpg


öngyilkosok akartak lenni vagy wat? ha a villamost akarták volna leállítani akkor álltak volna a sínekre omfg nob amatőrök.
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Dec 19 2012 09:08am
Quote (Csingacsguk @ 19 Dec 2012 16:07)
öngyilkosok akartak lenni vagy wat? ha a villamost akarták volna leállítani akkor álltak volna a sínekre omfg nob amatőrök.


nem vagyok benne biztos, hogy most trollkodsz-e, de azon a sínen már '97 óta nem jár villamos :-)
Member
Posts: 3,241
Joined: Mar 8 2009
Gold: 0.00
Dec 19 2012 09:09am
Quote (tevetava @ Dec 19 2012 05:08pm)
nem vagyok benne biztos, hogy most trollkodsz-e, de azon a sínen már '97 óta nem jár villamos :-)


ezt mondjuk nem tudtam, my bad.
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Dec 19 2012 09:12am
Quote (Csingacsguk @ 19 Dec 2012 16:09)
ezt mondjuk nem tudtam, my bad.


de azért megszakértetted a témát, köszönjük
Member
Posts: 3,241
Joined: Mar 8 2009
Gold: 0.00
Dec 19 2012 09:14am
Quote (tevetava @ Dec 19 2012 05:12pm)
de azért megszakértetted a témát, köszönjük


mentek volna inkább a járdán vagy egy használatban lévő vonalon lolrofl
Go Back To Magyar Topic List
Prev19596979899327Next
Add Reply New Topic New Poll