d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Lelkifuri / Hülyevoltam, Mit Tegyek? ... > :(
Prev19596979899129Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
May 19 2011 09:17am
Quote (Inakwo @ 19 May 2011 16:15)
bassza meg mindenről le maradtam a buzi fűnyirás miatt


hát azért olyan sokról nem. én előbb olvastam végig kb 6 oldalt, igénytelen spam, semmi más.
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
May 19 2011 09:20am
Quote (Nerz8 @ 19 May 2011 16:17)
hát azért olyan sokról nem. én előbb olvastam végig kb 6 oldalt, igénytelen spam, semmi más.


de a pornos képekről lemaradtam :(
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
May 19 2011 09:20am
Quote (Inakwo @ May 19 2011 04:20pm)
de a pornos képekről lemaradtam :(


neked szedned kellene ösztrogént, annyira "férfi" vagy, hogy a legyet is röptében dugnád imo
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
May 19 2011 09:27am
Quote (Christine21 @ 19 May 2011 16:57)
nekünk csak egy félévig volt pszichológia, de azzal is csak odáig jutottunk hogy freud meg jung meg kollektív tudattalan


ja, hát az ilyen fél éves tárgyak nem is érnek semmit, csak egy kis alapot ad, pár név meg ilyesmi... anno én is megcsináltam, ami bme-n volt a villanykarosoknak

Quote (hedgehogsword @ 19 May 2011 17:00)
:thumbsup:

well said bro


thx :D
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
May 19 2011 09:30am
Quote (zsansaccount @ 19 May 2011 16:27)
ja, hát az ilyen fél éves tárgyak nem is érnek semmit, csak egy kis alapot ad, pár név meg ilyesmi... anno én is megcsináltam, ami bme-n volt a villanykarosoknak



thx :D


muszáj volt megemlíteni? :(
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
May 19 2011 09:31am
Quote (Nerz8 @ 19 May 2011 17:30)
muszáj volt megemlíteni? :(


már említették a topic közepe fele, de túlélte, szval onnantól resist van :D
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
May 19 2011 09:35am
Quote (anyd @ 19 May 2011 16:20)
neked szedned kellene ösztrogént, annyira "férfi" vagy, hogy a legyet is röptében dugnád imo


wat?
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 19 2011 09:37am
Quote (anyd @ May 19 2011 04:20pm)
neked szedned kellene ösztrogént, annyira "férfi" vagy, hogy a legyet is röptében dugnád imo


te meg olyan mély vagy, hogy beni is csak palackkal tudna elmerülni benned


mindenkit lehet ok nélkül kritizálni lol
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
May 19 2011 09:39am
Quote (jarabekg @ May 19 2011 04:37pm)
te meg olyan mély vagy, hogy beni is csak palackkal tudna elmerülni benned


mindenkit lehet ok nélkül kritizálni lol


gondoltam beinditom a topikot :s
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
May 19 2011 09:41am
Quote (anyd @ 19 May 2011 16:39)
gondoltam beinditom a topikot :s



azzal a postal :)
keményebb farok kell ahhoz
Go Back To Magyar Topic List
Prev19596979899129Next
Closed New Topic New Poll