Quote (Christine21 @ 19 May 2011 16:57)
nekünk csak egy félévig volt pszichológia, de azzal is csak odáig jutottunk hogy freud meg jung meg kollektív tudattalan
ja, hát az ilyen fél éves tárgyak nem is érnek semmit, csak egy kis alapot ad, pár név meg ilyesmi... anno én is megcsináltam, ami bme-n volt a villanykarosoknak
Quote (hedgehogsword @ 19 May 2011 17:00)

well said bro
thx