Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Nov 28 2011 03:46pm)
na, voltam két mm-ban is, viszont galaxy sii nem volt kirakva egyik helyen sem :/ n9 kurva szép, x 7 00 is jó, csak a felbontása szar. valahol ki kéne próbálnom az sii-t :/ iphone is szép meg jó, de túl mainstream, meg talán kicsit a képernyője
akármelyik tmobile, telenor, vodafone, western digital üzletben
felpattanikolsz a 61esre, bemész moszkvára, ott van minden a mammuthban