d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Telefon Help Topik
Prev19596979899660Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Nov 27 2011 12:51pm
Quote (ecneB @ 27 Nov 2011 19:05)
Defy, Galaxy S plus-t néztem. Jelenleg is mediamania S csomagom van. Ezekről milyenek a vélemények? Esetleg vmilyen alternatíva ebben az árkategóriában?


Szerintem nagyon drágán adják az SGS+t, a kettő közül mindenképp a defy+. Olcsóbb, jobb :)
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Nov 27 2011 01:03pm
Defy eléggé bejön. Desire S-t láttam még (orange kivitel :s) annyit még talán. De vhogy az, hogy földhöz baszom a telefont és semmi baja nem lesz eléggé tetszik..
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Nov 27 2011 01:13pm
Quote (ecneB @ 27 Nov 2011 20:03)
Defy eléggé bejön. Desire S-t láttam még (orange kivitel :s) annyit még talán. De vhogy az, hogy földhöz baszom a telefont és semmi baja nem lesz eléggé tetszik..


egyedül kijelzőben gyengébb a defy+ (3,7"), azt leszámítva simán felveszi a versenyt szerintem mindkét készülékkel, főleg úgy h strapabíró a kicsike
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Nov 27 2011 01:29pm
Quote (fahrii @ 27 Nov 2011 21:13)
egyedül kijelzőben gyengébb a defy+ (3,7"), azt leszámítva simán felveszi a versenyt szerintem mindkét készülékkel, főleg úgy h strapabíró a kicsike


Most elolvastam jó pár tesztet. Meg néztem videókat.
Eddig gyűlöltem a motorola-t, de ez a készülék vhogy elsőre megfogott (és akkor még csak a sima defy-t olvastam én fasz :d) A +akku +200mhz még egy jó pont számomra az elődével szemben.
36-ért tudnám megvenni a jelenlegi csomagommal. Ennyiért teljesen baráti és részletet sem kell fizetnem utána.

This post was edited by ecneB on Nov 27 2011 01:31pm
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Nov 28 2011 08:46am
na, voltam két mm-ban is, viszont galaxy sii nem volt kirakva egyik helyen sem :/ n9 kurva szép, x 7 00 is jó, csak a felbontása szar. valahol ki kéne próbálnom az sii-t :/ iphone is szép meg jó, de túl mainstream, meg talán kicsi a képernyője

amúgy tesóm is defy+-t akar venni

This post was edited by My_Acc_Is_Bazur on Nov 28 2011 08:47am
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Nov 28 2011 08:47am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Nov 28 2011 03:46pm)
na, voltam két mm-ban is, viszont galaxy sii nem volt kirakva egyik helyen sem :/ n9 kurva szép, x 7 00 is jó, csak a felbontása szar. valahol ki kéne próbálnom az sii-t :/ iphone is szép meg jó, de túl mainstream, meg talán kicsit a képernyője


akármelyik tmobile, telenor, vodafone, western digital üzletben
felpattanikolsz a 61esre, bemész moszkvára, ott van minden a mammuthban
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Nov 28 2011 08:49am
Quote (Vismajor @ 28 Nov 2011 15:47)
akármelyik tmobile, telenor, vodafone, western digital üzletben
felpattanikolsz a 61esre, bemész moszkvára, ott van minden a mammuthban


ja, különben legközelebb oda terveztem menni én is, köszi
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Nov 28 2011 09:13am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Nov 28 2011 04:46pm)
na, voltam két mm-ban is, viszont galaxy sii nem volt kirakva egyik helyen sem :/ n9 kurva szép, x 7 00 is jó, csak a felbontása szar. valahol ki kéne próbálnom az sii-t :/ iphone is szép meg jó, de túl mainstream, meg talán kicsi a képernyője

amúgy tesóm is defy+-t akar venni


próbáld ki, addig ne válassz másikat, amíg nem nézted meg :D
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Nov 28 2011 09:15am
Quote (Saenchai @ 28 Nov 2011 16:13)
próbáld ki, addig ne válassz másikat, amíg nem nézted meg :D


persze, meg szerintem nekem is ilyen beni-szintű alapossággal lesz megválasztva, ritkán veszek bármit, és ezt legalább 2-3-4 évig tervezem használni, nem akarom elkapkodni ^^
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 28 2011 09:17am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Nov 28 2011 04:15pm)
persze, meg szerintem nekem is ilyen beni-szintű alapossággal lesz megválasztva, ritkán veszek bármit, és ezt legalább 2-3-4 évig tervezem használni, nem akarom elkapkodni ^^


én nem igazán néztem utána a dolgoknak :lol:
Go Back To Magyar Topic List
Prev19596979899660Next
Add Reply New Topic New Poll