Lol, mindenki sír. :C
Harcikacsa verd rá a winedre, félig afk voltam(inb4 persze persze).
De jó h elvileg volt tankunk... Nyomorék Eve-nek első játékja volt.
Quote (N4aBz @ 12 May 2011 19:51)
nem is volt ashe, főleg akkor akadtam ki "1v5be mit csináljak?"
volt ellene egy shen, azt jónapot.
nekem jó lett a statom, de a faszom kilett a végére.
Nagyon nem ezt mondtam te sztár.
"Kurva anyámat tényleg hogy 1v5ben nem hozom le." Ezt írtam, és nem azt amit te állítasz, de np.
Oli te meg fogd be a szádat, ha már nem merted letolni a képedet akkor amikor josheide itt volt(inb4 nem volt pénzem és hasonló szar excusek).
Legyen most pénzed, gyere el és verj meg, k thx bai.
Quote (harcikacsa17 @ 12 May 2011 19:50)
"beownolok mindenkit"
és aztmondta a mi hibánk h. ashe feedelt:C
Ashe nem volt, de már picknél mondtam h nincs tankunk, de mindenki leszarta, de np.