d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > League Of Legends
Prev195969798994303Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
May 12 2011 02:57pm
Lol, mindenki sír. :C
Harcikacsa verd rá a winedre, félig afk voltam(inb4 persze persze).
De jó h elvileg volt tankunk... Nyomorék Eve-nek első játékja volt.
Quote (N4aBz @ 12 May 2011 19:51)
nem is volt ashe, főleg akkor akadtam ki "1v5be mit csináljak?"
volt ellene egy shen, azt jónapot.

nekem jó lett a statom, de a faszom kilett a végére.


Nagyon nem ezt mondtam te sztár.
"Kurva anyámat tényleg hogy 1v5ben nem hozom le." Ezt írtam, és nem azt amit te állítasz, de np.

Oli te meg fogd be a szádat, ha már nem merted letolni a képedet akkor amikor josheide itt volt(inb4 nem volt pénzem és hasonló szar excusek).
Legyen most pénzed, gyere el és verj meg, k thx bai.

Quote (harcikacsa17 @ 12 May 2011 19:50)
"beownolok mindenkit"
és aztmondta a mi hibánk h. ashe feedelt:C


Ashe nem volt, de már picknél mondtam h nincs tankunk, de mindenki leszarta, de np.
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
May 12 2011 02:59pm
Quote (Smat @ 12 May 2011 21:57)
Lol, mindenki sír. :C
Harcikacsa verd rá a winedre, félig afk voltam(inb4 persze persze).
De jó h elvileg volt tankunk... Nyomorék Eve-nek első játékja volt.


Nagyon nem ezt mondtam te sztár.
"Kurva anyámat tényleg hogy 1v5ben nem hozom le." Ezt írtam, és nem azt amit te állítasz, de np.

Oli te meg fogd be a szádat, ha már nem merted letolni a képedet akkor amikor josheide itt volt(inb4 nem volt pénzem és hasonló szar excusek).
Legyen most pénzed, gyere el és verj meg, k thx bai.



Ashe nem volt, de már picknél mondtam h nincs tankunk, de mindenki leszarta, de np.


LOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOL
Ez téveszmés :D Mikor mondtam en, hogy meg akarlak verni? A gondolat sem futott at az agyamon, te nyomorek. Szánlak.

This post was edited by Moonflow on May 12 2011 03:00pm
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
May 12 2011 03:01pm
Quote (Moonflow @ 12 May 2011 20:59)
LOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOL
Ez téveszmés :D Mikor mondtam en, hogy meg akarlak verni? A gondolat sem futott at az agyamon, te nyomorek. Szánlak.


De akkora a szád mint a bécsi kapu, csak nem tudom mire fel. Magyarázd el.
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
May 12 2011 03:04pm
Quote (Smat @ 12 May 2011 22:01)
De akkora a szád mint a bécsi kapu, csak nem tudom mire fel. Magyarázd el.


Arra, hogy ownolnalak mint a szart, de te valltig allitod, hogy mekkora próóóóó vagy, holott meg ha jol tudom a level30-at sem erted el.
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
May 12 2011 03:08pm
Quote (Moonflow @ 12 May 2011 21:04)
Arra, hogy ownolnalak mint a szart, de te valltig allitod, hogy mekkora próóóóó vagy, holott meg ha jol tudom a level30-at sem erted el.


Verd ki a lol-ra te sztár, sokra mész vele.
250+ játékom van, 130+ winem, tényleg a kurva anyámat h nem baszom a rezet 24/7.
De egyszer igazán találkoznék veled. Ha már kitalálsz minden szar excuset hogy miért nem jössz, akkor legalább most lennél akkora rl rulor hogy találkoznál velem és ugyan ezeket a szemembe is belemondanád.
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
May 12 2011 03:14pm
Quote (Smat @ 12 May 2011 22:08)
Verd ki a lol-ra te sztár, sokra mész vele.
250+ játékom van, 130+ winem, tényleg a kurva anyámat h nem baszom a rezet 24/7.
De egyszer igazán találkoznék veled. Ha már kitalálsz minden szar excuset hogy miért nem jössz, akkor legalább most lennél akkora rl rulor hogy találkoznál velem és ugyan ezeket a szemembe is belemondanád.


Haha, de vicces gyerek vagy te. Szoval szerinted "meg akarlak verni", de amikor megcafolom ezt az allitast, akkor begurulsz, es kiderul, hogy vegulis te akarsz megverni engem. En meg koltsek penzt, es utazzam at a fel orszagot azert, hogy utana szemtol szemben allva kitalalj valami kifogast, hogy miert is nem mersz/akarsz besozni egyet. Oke ^^

This post was edited by Moonflow on May 12 2011 03:14pm
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
May 12 2011 03:15pm
Quote (Moonflow @ 12 May 2011 21:14)
Haha, de vicces gyerek vagy te. Szoval szerinted "meg akarlak verni", de amikor megcafolom ezt az allitast, akkor begurulsz, es kiderul, hogy vegulis te akarsz megverni engem. En meg koltsek penzt, es utazzam at a fel orszagot azert, hogy utana szemtol szemben allva kitalalj valami kifogast, hogy miert is nem mersz/akarsz besozni egyet. Oke ^^


Én szívesen elmegyek neked oxfordig/londonig ha ez a kívánságod, csak nehogy visszanyaljon a fagyi kisbarátom. (:
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
May 12 2011 03:19pm
Quote (Smat @ 12 May 2011 22:15)
Én szívesen elmegyek neked oxfordig/londonig ha ez a kívánságod, csak nehogy visszanyaljon a fagyi kisbarátom. (:


Gyere Staffordbe, faszajancsi :D
De kajakra mondom, szakadok a kemenykedeseden.
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
May 12 2011 03:23pm
Quote (Moonflow @ 12 May 2011 21:19)
Gyere Staffordbe, faszajancsi :D
De kajakra mondom, szakadok a kemenykedeseden.


Magyarul fosol kijönni a környékről, mert eltévednél amilyen buta vagy. :C
Szánom bánom hogy egyáltalán írni mertem neked, mert te is ha leesnél az egodról az iqdra...
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
May 12 2011 03:25pm
Quote (Smat @ 12 May 2011 22:23)
Magyarul fosol kijönni a környékről, mert eltévednél amilyen buta vagy. :C
Szánom bánom hogy egyáltalán írni mertem neked, mert te is ha leesnél az egodról az iqdra...


Vicces vagy, ennyire sikerult rajonni ebbol a nyalfrocsogtetesbol :)
Go Back To Magyar Topic List
Prev195969798994303Next
Add Reply New Topic New Poll