Quote (Saenchai @ 16 Aug 2010 15:37)
mekkora zsidó geci a blizzard....lejárt a guest keyem,azt ki is dobott a játékból...
látszik,hogy ott van már az activision
:c
de mondjuk mindegy mert miután kibaszott
jött 2 mothership meg 4747247 carrier meg 326432 viodray meg a többi...