d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Afk Tekerek
Prev19596979899410Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Jul 4 2010 06:49am
Quote (szabika @ 4 Jul 2010 13:28)
remélem mindenkinek az irónia jött le inkább mint sem hogy valós eset :D

csak páran ütötték ki magukat, kutyának semmi baja


Nem jött le omg. :D A lol picit gyanús volt, amúgy nem. Simán el tudom képzelni, hogy kurvasokan egymás picsájában tekernek 50el, taknyoláskor nem mindenki kel fel.
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jul 4 2010 07:07am
Quote (Oberon_os @ Jul 4 2010 01:49pm)
Nem jött le omg. :D A lol picit gyanús volt, amúgy nem. Simán el tudom képzelni, hogy kurvasokan egymás picsájában tekernek 50el, taknyoláskor nem mindenki kel fel.


nagyobb számokat kellett volna akkor mondanom hogy ironikusabbnak hangzzon
csak azt akartam mutatni hogy nagy tömegjelenet volt ˘˘
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jul 4 2010 07:41am
te nyomi, akkor hol talizzunk ^^
meg mikor
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Jul 4 2010 07:59am
Quote (szabika @ 4 Jul 2010 14:41)
te nyomi, akkor hol talizzunk ^^
meg mikor


holnap megyek balihoz, ha minden igaz. Jöhetnél oda Te is.
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jul 4 2010 08:01am
Quote (Oberon_os @ Jul 4 2010 02:59pm)
holnap megyek balihoz, ha minden igaz. Jöhetnél oda Te is.


eredendően balinak írtam a postot, de így is jó :D
őő holnapra rémlik vmi szopó nekem délutánra, de nem ugrik be mi az perpill
Member
Posts: 31,129
Joined: May 29 2006
Gold: 22,373.58
Trader: Trusted
Jul 4 2010 09:54am
Quote (szabika @ 4 Jul 2010 14:15)
lol kutya befutott a tour mezőnybe

12 halott, 100 sérült


Youtube-ra felnéztem, van 1-2 kutyás eset... Sajnos a nézők között is sok a balfasz... ~~


Ez meg nemsemmi... :D
http://www.youtube.com/watch?v=V8REJjZBhk4
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jul 4 2010 12:35pm
Quote (RiNGiSpiLeR @ Jul 4 2010 04:54pm)
Youtube-ra felnéztem, van 1-2 kutyás eset... Sajnos a nézők között is sok a balfasz... ~~


Ez meg nemsemmi... :D
http://www.youtube.com/watch?v=V8REJjZBhk4


:cry: for bicó :C
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jul 4 2010 12:38pm
Quote (Baleee @ Jul 3 2010 12:56pm)
http://i47.tinypic.com/de7ayh.jpg


fapfap


ménem borotválod a lábszőröd mint a profik?
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jul 4 2010 12:38pm
Amúgy 1 órája jöttünk vissza balival a hegyről
full of win :hug:
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Jul 4 2010 01:00pm
Quote (szabika @ 4 Jul 2010 19:38)
Amúgy 1 órája jöttünk vissza balival a hegyről
full of win :hug:


mi a picsa jó abban hogy hegynek tekersz... :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev19596979899410Next
Add Reply New Topic New Poll