d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablos Rövid Kérdések
Prev19596979899257Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 15,772
Joined: Apr 13 2009
Gold: Locked
Apr 23 2010 10:25am
Quote (zenebuddhizmus @ Apr 23 2010 05:13pm)
énis szeretem a bowert
főleg cs-zni király vele


Mostmár egy zeal vagy frenzy barb jobb, mert nincs IM.

This post was edited by championmath on Apr 23 2010 10:25am
Member
Posts: 7,559
Joined: Mar 18 2007
Gold: 1.60
Apr 23 2010 01:48pm
Craftolni hellen érdemes, vagy egyáltalán nem számít, hogy melyik nehézségi szinten cubeolok?
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Apr 23 2010 01:49pm
Quote (Shanyi @ Apr 23 2010 08:48pm)
Craftolni hellen érdemes, vagy egyáltalán nem számít, hogy melyik nehézségi szinten cubeolok?


nem
Member
Posts: 3,685
Joined: Mar 30 2010
Gold: 1,574.00
Apr 23 2010 01:53pm
Quote (zimp1 @ Apr 19 2010 11:00pm)
valakinek lejött már gamble-ből elite vagy jó unique cucc 1.10 óta valaha?

inkább ringet/amuletet érdemes gamble-özni vagy circletet? van különbség hogy circletet vagy coronetet veszek gamble-ben? azt tudom hogy minél magasabb a kari szintje annál jobb jöhet ki, de az is számít hogy milyen nehézségi fokon gamble-özök és melyik actban?


Quote (-joey- @ Apr 20 2010 08:05am)
Csak a kari szintje számít.


Kösz a választ. Ám erre

Quote (zimp1 @ Apr 19 2010 11:00pm)
van különbség hogy circletet vagy coronetet veszek gamble-ben?


nem érkezett válasz. Oké hogy azt írtátok, csak a karakter szint számít, de akkor kérdem én, mért drágább a coronet mint a circlet? A guide-ot is megnéztem de erről nincs szó.

This post was edited by zimp1 on Apr 23 2010 01:54pm
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Apr 23 2010 01:54pm
Quote (zimp1 @ 23 Apr 2010 21:53)
Kösz a választ. Ám erre



nem érkezett válasz. Oké hogy azt írtátok, csak a karakter szint számít, de akkor kérdem én, mért drágább a coronet mint a circlet?


Szerintem nincs lényegi különbség.
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Apr 23 2010 01:54pm
Quote (Shanyi @ Apr 23 2010 08:48pm)
Craftolni hellen érdemes, vagy egyáltalán nem számít, hogy melyik nehézségi szinten cubeolok?


csak a karid szintje számít craftolásnál
cubeolásnál meg mindegy
Member
Posts: 7,559
Joined: Mar 18 2007
Gold: 1.60
Apr 23 2010 01:57pm
Quote (lacketto @ 23 Apr 2010 21:54)
csak a karid szintje számít craftolásnál
cubeolásnál meg mindegy


Quote (Vharimatras @ 23 Apr 2010 21:49)
nem


Köszi a válaszokat.
Még egy kérdés, létezik 1.13-hoz legit ilvl csekkolás? :)
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Apr 23 2010 02:00pm
Quote (Shanyi @ Apr 23 2010 08:57pm)
Köszi a válaszokat.
Még egy kérdés, létezik 1.13-hoz legit ilvl csekkolás? :)


legit sosem lesz :P
Member
Posts: 7,559
Joined: Mar 18 2007
Gold: 1.60
Apr 23 2010 02:07pm
Quote (Vharimatras @ 23 Apr 2010 22:00)
legit sosem lesz :P


Hallatlan! :P
1.12-höz volt egy apró programocska ilvl csekkoláshoz, de 1.13-mal nem működik. :D
Esetleg ha valaki tud módszert maphaxon kívüli ilvl check-hez, az írhatna egy pm-et. :)
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Apr 23 2010 02:10pm
Quote (zimp1 @ Apr 23 2010 08:53pm)
Kösz a választ. Ám erre



nem érkezett válasz. Oké hogy azt írtátok, csak a karakter szint számít, de akkor kérdem én, mért drágább a coronet mint a circlet? A guide-ot is megnéztem de erről nincs szó.


Annyi a különbség, hogy csak coronetből lehet tiara vagy diadem.

Szal, ha 3/100-at vagy 3/30-at akarsz gamblezni, akkor csakis coronet.
Go Back To Magyar Topic List
Prev19596979899257Next
Closed New Topic New Poll