d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > World Of Warcraft > Magyar Módra
Prev195969798991887Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Aug 5 2009 10:40am
Quote (Tommy_hun @ Wed, 5 Aug 2009, 18:33)
te hol tolod? :D


Lángoló Légió, Szövetség!

and thanks, 3.2 for pimpin' my ride.
Member
Posts: 12,687
Joined: Sep 17 2007
Gold: 0.00
Aug 5 2009 10:45am
Quote (bajcli @ Wed, 5 Aug 2009, 18:40)
Lángoló Légió, Szövetség!

and thanks, 3.2 for pimpin' my ride.


lehet mi is megyünk oda :p
Member
Posts: 23,789
Joined: May 23 2006
Gold: 70,255.00
Aug 5 2009 01:14pm
Quote (Paszulyka @ Wed, 5 Aug 2009, 18:45)
lehet mi is megyünk oda :p


gyertek.
Member
Posts: 5,865
Joined: Aug 20 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Aug 5 2009 01:49pm
az új patchben milyen a retri pala??
látom az exorcism cast time-ot kapott de használható játékosok ellen. a seal of command át lett tervezve.
nekem ezek olyan mintha erősítették volna
Member
Posts: 23,789
Joined: May 23 2006
Gold: 70,255.00
Aug 5 2009 01:58pm
Quote (Manana @ Wed, 5 Aug 2009, 21:49)
az új patchben milyen a retri pala??
látom az exorcism cast time-ot kapott de használható játékosok ellen. a seal of command át lett tervezve.
nekem ezek olyan mintha erősítették volna


áttanulmányoztam patch notest, megint nem vált valóra a beígért pala nerfelés^^
de igazából egyik karira se mondanám hogy szarabb lett

hunter druid pala mage amik nekem vannak mind jobb lett és ahogy nézem a többi is
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Aug 5 2009 02:07pm
nekem a patch óta unable to connect,meg se tudom nézni mi változott :((((((((((((

megcsináltam,müxik!

LoL ROFL.

This post was edited by H4xooR on Aug 5 2009 02:17pm
Member
Posts: 12,687
Joined: Sep 17 2007
Gold: 0.00
Aug 5 2009 02:19pm
Quote (Hellmarch @ Wed, 5 Aug 2009, 21:14)
gyertek.


nem lehetett karit csinálni azon a szerón .. locked
ragnaroson nyomjuk
Member
Posts: 12,687
Joined: Sep 17 2007
Gold: 0.00
Aug 5 2009 04:53pm
failpost sry :)

This post was edited by Paszulyka on Aug 5 2009 04:54pm
Member
Posts: 12,687
Joined: Sep 17 2007
Gold: 0.00
Aug 5 2009 08:59pm
feltoltam egy maget és egy druidot lvl 10-re, a druiddal 1,5 órával hamarabb ment mint mageval
druidot folytatom :p skinning + mining lesz
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Aug 6 2009 05:21am
Quote (Paszulyka @ Thu, 6 Aug 2009, 04:59)
feltoltam egy maget és egy druidot lvl 10-re, a druiddal 1,5 órával hamarabb ment mint mageval
druidot folytatom :p skinning + mining lesz


azjó, mondjuk én első karival se akartam két gathering profot, mert az tök unalmas, hogy csak guberálok, és nem csinálok vele semmit, csak eladom...
mondjuk úgy tényleg nem voltam egy nagy multimilliomos, deazér jól megvoltam (aztán meg Péter adott hatszázezercsitrillió máriást, úgyhogy most már újgazdag vagyok).

melyik szerveren vagytok végül?
Go Back To Magyar Topic List
Prev195969798991887Next
Add Reply New Topic New Poll