d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev195969798994114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jul 2 2008 08:21am
Quote (bonemaster @ Wed, Jul 2 2008, 03:19pm)
hát nem tom a wow volt a proba megéri e a bérprogramozás vagy mi xD

Nem tudom megengedhetik e maguknak hogy egy zsir uj játékot ingyen tegyenek interneten játszhatóvá


Diablo is volt zsír új, mégis free volt bnet.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jul 2 2008 08:21am
Quote (beni @ Wed, 2 Jul 2008, 16:17)
Remélem nem. De lehet, hogy még fizetnék is érte.


Blizzard elég pénzt szed össze a WoW-ból és a 10 Millió előfizetőjéből, ami havi szintű.

Max. csinálnak hozzá még 800 kiegészítőt, és annyi.

+ Reklámokból + Kitudja mikből, nem látom át.

StarCraft 2-t, Diablo 3-at eladják 1x jó áron, simán megéri nekik, szerintem ezeket a projecteket nem kell havidíjassá tenniük, így is 100$-osokat használhatnak WC-papírnak xD
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jul 2 2008 08:23am
Quote (Anarkin @ Wed, Jul 2 2008, 03:21pm)
Blizzard elég pénzt szed össze a WoW-ból és a 10 Millió előfizetőjéből, ami havi szintű.

Max. csinálnak hozzá még 800 kiegészítőt, és annyi.

+ Reklámokból + Kitudja mikből, nem látom át.

StarCraft 2-t, Diablo 3-at eladják 1x jó áron, simán megéri nekik, szerintem ezeket a projecteket nem kell havidíjassá tenniük, így is 100$-osokat használhatnak WC-papírnak xD


Szerintem a free online játszhatóságot nem azzal kell magyarázni, hogy már ígyis elég pénzt harácsoltak össze wow-al.
Member
Posts: 8,237
Joined: Feb 5 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Jul 2 2008 08:24am
Quote (beni @ Wed, Jul 2 2008, 03:21pm)
Diablo is volt zsír új, mégis free volt bnet.


pff az egy dolog de addig el se tudták képzelni hogy fizetessenek havi dijat

emléxem mikor 2ikosan commodoron nyomtam xD

változik az idő érted?
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jul 2 2008 08:25am
Quote (bonemaster @ Wed, Jul 2 2008, 03:24pm)
pff az egy dolog de addig el se tudták képzelni hogy fizetessenek havi dijat

emléxem mikor 2ikosan commodoron nyomtam xD

változik az idő érted?


Ez nem magyarázat semmire.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jul 2 2008 08:27am
Quote (beni @ Wed, 2 Jul 2008, 16:23)
Szerintem a free online játszhatóságot nem azzal kell magyarázni, hogy már ígyis elég pénzt harácsoltak össze wow-al.


Félig igazad van, de be kell látni, szerepe van jelentősen.

Körbe nézve, amennyire a mostani Diablo II fanok annyira oda vannak ezért a játékért, simán Blizzard kijelenthetné, hogy fizetős legyen,
ugyan úgy ezeknek az embereknek a nagyrésze fizetné (mint ahogy mondtad, szerinted te is, meg én is)

Ingyenessé teszik icon_pointr.gif Tovább építik a hírnevüket, Diablo amúgy is ingyenes, és így is pluszban jönnek ki anyagilag.

Szerintem Diablo III-at már más alapokra építik, más "warden rendszerrel" vagy hívjuk akárhogy, hogy könnyebb legyen frissíteni, javítani, épp ezért nem lesz gond
a bugokkal.
Member
Posts: 8,237
Joined: Feb 5 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Jul 2 2008 08:28am
Quote (beni @ Wed, Jul 2 2008, 03:25pm)
Ez nem magyarázat semmire.


szerintem meg igen

attol hogy diablo még ugyanugy lehet havidijas

btw remélem azért a strukturáján változtatnak hogy kissé tradecentrikusabb legyen mint a wow
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jul 2 2008 08:29am
Quote (bonemaster @ Wed, Jul 2 2008, 03:28pm)
szerintem meg igen

attol hogy diablo még ugyanugy lehet havidijas

btw remélem azért a strukturáján változtatnak hogy kissé tradecentrikusabb legyen mint  a wow


Nem is arra mondtam, hogy attól hogy diabló már nem lehet havidíjas. Hanem az egész, másodikban commodorral játszottam változnak az idők szöveg ... mindegy
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jul 2 2008 08:30am
Quote (bonemaster @ Wed, 2 Jul 2008, 16:28)
szerintem meg igen

attol hogy diablo még ugyanugy lehet havidijas

btw remélem azért a strukturáján változtatnak hogy kissé tradecentrikusabb legyen mint a wow


Diablo II trade-el mi a baj ?

Vannak runák, itemeket lehet cserélni, PGemek (XD, na ezt sosem tradeltem), akármi. Amíg nem jsp-ztem, k.rvajól eltradelgettem.

Sokkal jobban élveztem, mint most. Persze most is élvezem, de ez már más.
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jul 2 2008 08:31am
Quote (bonemaster @ Wed, Jul 2 2008, 03:28pm)
szerintem meg igen

attol hogy diablo még ugyanugy lehet havidijas

btw remélem azért a strukturáján változtatnak hogy kissé tradecentrikusabb legyen mint  a wow


Wow kevésbé trade centrikus szerintem. Tekintve hogy van egy csomo soul bond item, amit át sem tudsz adni. Vagy nincs igazam? unsure.gif
Go Back To Magyar Topic List
Prev195969798994114Next
Closed New Topic New Poll