Quote (Anarkin @ Wed, Jul 2 2008, 03:21pm)
Blizzard elég pénzt szed össze a WoW-ból és a 10 Millió előfizetőjéből, ami havi szintű.
Max. csinálnak hozzá még 800 kiegészítőt, és annyi.
+ Reklámokból + Kitudja mikből, nem látom át.
StarCraft 2-t, Diablo 3-at eladják 1x jó áron, simán megéri nekik, szerintem ezeket a projecteket nem kell havidíjassá tenniük, így is 100$-osokat használhatnak WC-papírnak xD
Szerintem a free online játszhatóságot nem azzal kell magyarázni, hogy már ígyis elég pénzt harácsoltak össze wow-al.