d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Japánságok. > Yup!
Prev19596979899162Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Feb 7 2009 10:23am
Quote (Moonflow @ Sat, 7 Feb 2009, 17:16)
Lol te is elkezdted? Lovag elkezdte nezni az originalt, asszem mar a vegere is ert xD Ugy neznem a DBZt, csak nincs ra idom, meg dno hol nezhetnem meg az elejetol..


Én adtam Lovagnak a linket, de np biggrin.gif DBZ 125-nel tartok atm xd
Quote (TassassinHc @ Sat, 7 Feb 2009, 17:21)
nekem megvan az egész...

original full magyar azt hiszem

dbz nehol angol/japán,magyar felirattal.

dbgt japán, angol felirattal smile.gif


a magyar szinkron undorító
japán+magyar felirat > all

This post was edited by hedgehogsword on Feb 7 2009 10:24am
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Feb 7 2009 10:26am
Quote (hedgehogsword @ Sat, 7 Feb 2009, 17:23)
Én adtam Lovagnak a linket, de np biggrin.gif DBZ 125-nel tartok atm xd


Hahaha, annyi. Streamrol nezed? Mert akkor en is erdeklodnek a link utan ^^
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Feb 7 2009 10:29am
Quote (Moonflow @ Sat, 7 Feb 2009, 17:26)
Hahaha, annyi. Streamrol nezed? Mert akkor en is erdeklodnek a link utan ^^


Dehogy, AVi-ban, 83gb a full dbz
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Feb 7 2009 10:30am
Quote (hedgehogsword @ Sat, 7 Feb 2009, 17:29)
Dehogy, AVi-ban, 83gb a full dbz


Oh shi- annyi helyem nincs atm :< Azert ty biggrin.gif
Member
Posts: 8,056
Joined: Feb 6 2009
Gold: 112.00
Feb 7 2009 11:18am
naruto shippu, majd most fogom elkezdeni a mangát
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Feb 7 2009 11:57am
Narutot nem igazán, valamiért nagyon nem szeretem..
Ami animét nézek az kimerül az Inuyashánál, meg a Slayersnél ^^
Member
Posts: 23,789
Joined: May 23 2006
Gold: 70,255.00
Feb 7 2009 12:30pm
Quote (hedgehogsword @ Sat, 7 Feb 2009, 17:29)
Dehogy, AVi-ban, 83gb a full dbz


enyém csak 34 sad.gif

mondjuk nem a legjobb minőség
Member
Posts: 2,843
Joined: May 26 2006
Gold: 270.00
Feb 7 2009 01:06pm
Full Metal Alchemist.

És rohadjanak meg a havi 1 manga miatt. xd
Member
Posts: 12,261
Joined: Sep 11 2006
Gold: 1,111.11
Feb 7 2009 02:22pm
Quote (Boss38 @ Sat, Feb 7 2009, 09:06pm)
Full Metal Alchemist.

És rohadjanak meg a havi 1 manga miatt. xd


hm az még fut manga verzióban?
lehet elkéne kezdeni olvasni ^^

berserket nemtudja valaki adnak még ki belőle új mangát?
Member
Posts: 2,843
Joined: May 26 2006
Gold: 270.00
Feb 8 2009 10:53am
Quote (kopek66 @ Sat, 7 Feb 2009, 21:22)
hm az még fut manga verzióban?
lehet elkéne kezdeni olvasni ^^

berserket nemtudja valaki adnak még ki belőle új mangát?

FMA még megy, most tart 91-nél és 1 héten belül kellene,
hogy kijöjjön a 92. happy.gif
Go Back To Magyar Topic List
Prev19596979899162Next
Add Reply New Topic New Poll