Quote (Moonflow @ Sat, 7 Feb 2009, 17:16)
Lol te is elkezdted? Lovag elkezdte nezni az originalt, asszem mar a vegere is ert xD Ugy neznem a DBZt, csak nincs ra idom, meg dno hol nezhetnem meg az elejetol..
Én adtam Lovagnak a linket, de np

DBZ 125-nel tartok atm xd
Quote (TassassinHc @ Sat, 7 Feb 2009, 17:21)
nekem megvan az egész...
original full magyar azt hiszem
dbz nehol angol/japán,magyar felirattal.
dbgt japán, angol felirattal

a magyar szinkron undorító
japán+magyar felirat > all
This post was edited by hedgehogsword on Feb 7 2009 10:24am