Btw Endre, teljesen korrekt, hogy az ellenkezo szineket hasznalod, ugy a jo. En is probalom neha, de neha csak mondom piros / kek / sarga / mittomen sikerul a vegere.
Viszont ruhellem a soft brush FEHER light source-okat, azzal csinalj legkozelebb vmit ^^
Koni, csinalj megint tutorialt. Valami ujabb muvedrol pls.
Ha van idod.
Quote (TheStriker @ Mon, 17 Mar 2008, 21:02)
Sztem a hunsub már megismert annyira 1 év alatt, hogy én mindig mindent kimondok *leirok ^^
http://i191.photobucket.com/albums/z283/thestriker94/bj.png
Blooowjob, hows that? Most csiniztem.

Amugy thx Olivér, Mark csinálta

Y tom h Stratomunka.
Sec es ertekelem a newt.
/e :
Hat, nem igazan tetszik.
Egyreszt : tul random a cuccos a csajon. A kek meg piros brush(?) pontokra gondolok.
Imo tul vilagos a feje, nekem az tunt fel legelsore.
Tetszik hogy foreground es background is blurozve van, jo a depth imo.
Viszont kifejezett blendinget nem nagyon veszek eszre, csak azt, hogy rabasztal par pontot a csajra, igy nem o van legelorebb
Nem azt mondom, hogy szmádzsszmádzsszmádzsszmádzsszmádzs, de valamit kene kezdeni vele imo.
A vallat legalabb. Vagy nemtom.
De bassz le, hogy nem ertek hozza ^^
This post was edited by kabraxis6 on Mar 17 2008 02:09pm