d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Magyar GFX Sticky > Minden, Ami Grafika
Prev195969798991311Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 10,537
Joined: Apr 7 2007
Gold: 15.00
Mar 17 2008 12:57pm
Quote (lowxair @ Mon, Mar 17 2008, 06:55pm)
de csak resource-ért nem tutorialért az tuti 8D


Annyi.
Mondjuk igazad van xd




Amugy Rawen, tetszik Endre sige? Ha igen, akkor van +1 monológom számodra ohmy.gif
Member
Posts: 4,065
Joined: Oct 4 2007
Gold: 4.19
Warn: 10%
Mar 17 2008 12:58pm
vágom mi a baj!

nézzétek koni sigét fekete háttérrel és mindjárt szebb a kép

nekem tul világosak a jsp szinei, ezért elnyomjág a sig szineit

sötét háttérrel sokkal jobb
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Mar 17 2008 01:00pm
Quote (TheStriker @ Mon, 17 Mar 2008, 19:57)
Annyi.
Mondjuk igazad van xd




Amugy Rawen, tetszik Endre sige? Ha igen, akkor van +1 monológom számodra ohmy.gif


nem
szar szinek,szar szoveg,azok a brusholt pontok sem tetszenek a csavotol balra,meg van ott valami negyzet is a gitarnal gondolom stock hiba(kiveve ha direkt van ott de akkor sem tetszik biggrin.gif)

This post was edited by Rawen on Mar 17 2008 01:01pm
Member
Posts: 4,065
Joined: Oct 4 2007
Gold: 4.19
Warn: 10%
Mar 17 2008 01:03pm
Quote (Rawen @ Mon, Mar 17 2008, 07:00pm)
nem
szar szinek,szar szoveg,azok a brusholt pontok sem tetszenek a csavotol balra,meg van ott valami negyzet is a gitarnal gondolom stock hiba(kiveve ha direkt van ott de akkor sem tetszik biggrin.gif)


kikérem maganak h brusholt^^

az apply image+dissolve 1% ...
Member
Posts: 10,537
Joined: Apr 7 2007
Gold: 15.00
Mar 17 2008 01:07pm
Quote (Rawen @ Mon, Mar 17 2008, 07:00pm)
nem
szar szinek,szar szoveg,azok a brusholt pontok sem tetszenek a csavotol balra,meg van ott valami negyzet is a gitarnal gondolom stock hiba(kiveve ha direkt van ott de akkor sem tetszik biggrin.gif)


Szinek abszolut passzolnak, látszik nem értesz hozzá ... max neked nem tetszenek, ez nem jelenti azt h szarok...
Akkor csak mutass pár siget ami tetszik, és ha valamelyik tényleg jó, elmagyarázom, hogy miért az.
Igen, harcolok az igazamért... ez vagyok én


/e: Jah, itt egy tegnapi sigem;





This post was edited by TheStriker on Mar 17 2008 01:08pm
Member
Posts: 4,065
Joined: Oct 4 2007
Gold: 4.19
Warn: 10%
Mar 17 2008 01:10pm
Quote (TheStriker @ Mon, Mar 17 2008, 07:07pm)
Szinek abszolut passzolnak, látszik nem értesz hozzá ... max neked nem tetszenek, ez nem jelenti azt h szarok...
Akkor csak mutass pár siget ami tetszik, és ha valamelyik tényleg jó, elmagyarázom, hogy miért az.
Igen, harcolok az igazamért... ez vagyok én


nekünk a rajztanár ált. suliban azt tanította h azok a színpárok a legszebbek, amik azon a bizonyos színtortán egymással szemben vannak (ergo ellentétesek lásd lila vs. sárga) én ehhez tartom magam

vagy két egymáshoz közel álló színekkel próbálkozok
Member
Posts: 10,537
Joined: Apr 7 2007
Gold: 15.00
Mar 17 2008 01:13pm
Quote (lowxair @ Mon, Mar 17 2008, 07:10pm)
nekünk a rajztanár ált. suliban azt tanította h azok a színpárok a legszebbek, amik azon a bizonyos színtortán egymással szemben vannak (ergo ellentétesek lásd lila vs. sárga) én ehhez tartom magam

vagy két egymáshoz közel álló színekkel próbálkozok


Relativ h kinek mi a legszebb biggrin.gif
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Mar 17 2008 02:01pm
Quote (TheStriker @ Sun, 16 Mar 2008, 22:50)
Olivér, higgyél azt amit akarsz, én leszarom biggrin.gif
@Chrys: same
Olikám, hogy énis belédkössek: eléggé szinvak vagy, ha azon a képen csak sárgát + lilát látsz.
Sárga + lila ofc szép, egyik kedvenc szinkombom (Bajcli wub.gif), de ott nem csak az van ... "/fail", ahogy te szoktad mondani
És kurvára elegem van már abból, hogy nem tetszik pár embernek a véleményem, én is elfogadom ha negativ kiritikát kapok, fogadjátok el ti is... Ha meg nem akarjátok, ne postoljatok képeket ide. Igen, én nyersen fogalmazok, nem szokásom jópofizni o.O


Nem azzal van a bajom, hogy negativ vagy, hanem azzal, hogy neha tok ugy jon le, hogy kb a semmiert kotsz bele, es a semmiert vagy negativ. Kb ennyi.

Amugy jo a currented.
Member
Posts: 10,537
Joined: Apr 7 2007
Gold: 15.00
Mar 17 2008 02:02pm
Quote (kabraxis6 @ Mon, Mar 17 2008, 08:01pm)
Nem azzal van a bajom, hogy negativ vagy, hanem azzal, hogy neha tok ugy jon le, hogy kb a semmiert kotsz bele, es a semmiert vagy negativ. Kb ennyi.

Amugy jo a currented.


Sztem a hunsub már megismert annyira 1 év alatt, hogy én mindig mindent kimondok *leirok ^^


Blooowjob, hows that? Most csiniztem. wub.gif
Amugy thx Olivér, Mark csinálta smile.gif

This post was edited by TheStriker on Mar 17 2008 02:02pm
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Mar 17 2008 02:06pm
Btw Endre, teljesen korrekt, hogy az ellenkezo szineket hasznalod, ugy a jo. En is probalom neha, de neha csak mondom piros / kek / sarga / mittomen sikerul a vegere.
Viszont ruhellem a soft brush FEHER light source-okat, azzal csinalj legkozelebb vmit ^^

Koni, csinalj megint tutorialt. Valami ujabb muvedrol pls.
Ha van idod.

Quote (TheStriker @ Mon, 17 Mar 2008, 21:02)
Sztem a hunsub már megismert annyira 1 év alatt, hogy én mindig mindent kimondok *leirok ^^

http://i191.photobucket.com/albums/z283/thestriker94/bj.png
Blooowjob, hows that? Most csiniztem. wub.gif
Amugy thx Olivér, Mark csinálta smile.gif


Y tom h Stratomunka.
Sec es ertekelem a newt.

/e :

Hat, nem igazan tetszik.
Egyreszt : tul random a cuccos a csajon. A kek meg piros brush(?) pontokra gondolok.
Imo tul vilagos a feje, nekem az tunt fel legelsore.
Tetszik hogy foreground es background is blurozve van, jo a depth imo.
Viszont kifejezett blendinget nem nagyon veszek eszre, csak azt, hogy rabasztal par pontot a csajra, igy nem o van legelorebb
Nem azt mondom, hogy szmádzsszmádzsszmádzsszmádzsszmádzs, de valamit kene kezdeni vele imo.
A vallat legalabb. Vagy nemtom.

De bassz le, hogy nem ertek hozza ^^

This post was edited by kabraxis6 on Mar 17 2008 02:09pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev195969798991311Next
Closed New Topic New Poll