d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Gyúrós Topik > Minden Ami Testedzéshez Kapcsolódik
Prev19589599609619621257Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
May 29 2015 12:53pm
Quote (SummertimeClothes @ 29 May 2015 20:15)
mondjatok jo zabkombokat es -recepteket, vettem, de szerintem inkabb ennem valamivel mint magaban eloszor


én általában zabkásának megcsinálom, teszek bele kakót meg mazsolát

de elég fasza sütit is lehet csinálni zabból
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
May 29 2015 12:55pm
Quote (fahrii @ May 29 2015 07:53pm)
én általában zabkásának megcsinálom, teszek bele kakót meg mazsolát

de elég fasza sütit is lehet csinálni zabból


miert teszel bele mazsolat
fuj, gusztustalan allat, nem csoda, hogy nincs nod
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
May 29 2015 01:05pm
Quote (fahrii @ 29 May 2015 18:20)
a zsírt veszíteni izmot felszedni eléggé nagy faszságnak hangzik nekem


....

Quote (ace07 @ 29 May 2015 18:43)
Ha extrém dagadt vagy és életedben nem sportoltál lehetséges, de nyilván az ő esetében nem erről van szó.


Ha maradsz 80 kg, de bf 14%-ról 11%-ra csökken, akkor láthatóan nem az agyad nő meg...



Quote (fahrii @ 29 May 2015 19:53)
én általában zabkásának megcsinálom, teszek bele kakót meg mazsolát

de elég fasza sütit is lehet csinálni zabból


Mazsola.. Az olyan mint egy szemölcs. :/
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
May 29 2015 01:51pm
Quote (TassassinHc @ 29 May 2015 21:05)
....



Ha maradsz 80 kg, de bf 14%-ról 11%-ra csökken, akkor láthatóan nem az agyad nő meg...





Mazsola.. Az olyan mint egy szemölcs. :/


szerintem nagyszerűen harmonizál a zab és a kakaó ízével
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
May 29 2015 01:58pm
Quote (fahrii @ 29 May 2015 20:51)
szerintem nagyszerűen harmonizál a zab és a kakaó ízével


Egyszer főztek nekünk táborban zabos, tejes, mézes, gyümölcsös (eper, banán, alma) kombót. Annak ellenére is kurva finom volt, hogy volt benne mazsola.
baszottul meg is kívántam.
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
May 29 2015 02:15pm
Quote (fahrii @ 29 May 2015 19:20)
a zsírt veszíteni izmot felszedni eléggé nagy faszságnak hangzik nekem


persze, azért vagyok 5 kg-val nehezebb febr vége óta és kockásodott ki a hasam :D
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
May 29 2015 02:19pm
Quote (Akizk @ 29 May 2015 22:15)
persze, azért vagyok 5 kg-val nehezebb febr vége óta és kockásodott ki a hasam :D


te ilyen masterrace vagy hogy 3 hónap alatt leadsz 4 kiló zsírt és felszedsz 9 kg izmot
vagy csak a tren

This post was edited by fahrii on May 29 2015 02:19pm
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
May 29 2015 02:37pm
Quote (Akizk @ 29 May 2015 22:15)
persze, azért vagyok 5 kg-val nehezebb febr vége óta és kockásodott ki a hasam :D


kk
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
May 29 2015 05:30pm
Quote (fahrii @ 29 May 2015 22:19)
te ilyen masterrace vagy hogy 3 hónap alatt leadsz 4 kiló zsírt és felszedsz 9 kg izmot
vagy csak a tren


megfogadtam egy profi tanácsait, low ch, durva edzések, na meg nem dolgoztam dec közepétől a hét elejéig, szal volt időm aludni.

szerintem izom max 2-2,5 kg jött fel, az a lényeg hogy javul a forma és növök is
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
May 30 2015 01:41am
Quote (Akizk @ 30 May 2015 01:30)
megfogadtam egy profi tanácsait, low ch, durva edzések, na meg nem dolgoztam dec közepétől a hét elejéig, szal volt időm aludni.

szerintem izom max 2-2,5 kg jött fel, az a lényeg hogy javul a forma és növök is


Szóval low chval szedtél fel 5kgot, melybol 2,5 kg izom és közben szálkásodtál egyébként.
Svájcban érdekesen mennek a dolgok.
Go Back To Magyar Topic List
Prev19589599609619621257Next
Add Reply New Topic New Poll