d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3
Prev19579589599609612299Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 39,899
Joined: Dec 16 2008
Gold: 19.00
May 8 2013 01:20am
Quote (sylke @ May 8 2013 07:19am)
hát most képzeld el ezt: dupolsz x milliárd goldot
megkéred egy (vagy több) haverod, hogy rakjon be 2 milliárd goldér szar itemeket
megveszed
ott lesz náluk az összes gold (-fee), amit ráadásul még bannolni se fognak, mer nekik közük nincs hozzá
??
profit


ezért kell a szerver rollback

na várjál, most újra elolvasom azt a szart

A BLIZZ NEM FOGJA ROLLBACKELNI?

csak én olvastam azt, amit akartam olvasni
anyádmár nem lehetnek nubok

This post was edited by Makkertest on May 8 2013 01:21am
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
May 8 2013 01:20am
ez a peccs kibaszott jó lett basszus
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 8 2013 01:20am
Quote (Makkertest @ May 8 2013 07:20am)
ezért kell a szerver rollback


de nem lesz.
Member
Posts: 39,899
Joined: Dec 16 2008
Gold: 19.00
May 8 2013 01:21am
Quote (sylke @ May 8 2013 07:20am)
de nem lesz.


de legyen
nem lehetnek vakok
30 másodperc alatt kitaláltál egy kiskaput
mi lesz így 10 perc mulva

This post was edited by Makkertest on May 8 2013 01:22am
Member
Posts: 30,302
Joined: May 24 2008
Gold: 39,210.00
May 8 2013 01:21am
eun jart vki jól? vagy közületek?
Member
Posts: 39,899
Joined: Dec 16 2008
Gold: 19.00
May 8 2013 01:22am
Quote (qkatz @ May 8 2013 07:21am)
eun jart vki jól? vagy közületek?


eladtam a minor healing potikat
elkezdtem dupeolni
most járok 480k goldnál
win
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 8 2013 01:23am
Quote (qkatz @ May 8 2013 07:21am)
eun jart vki jól? vagy közületek?


eu az sztem nem érintett, csak szerencsétlen amcsik
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 8 2013 01:25am
10:35 p.m. PDT: To assist our teams with their review process, we have disabled all gold trades in the Americas region until further notice. Players can still trade items, but trades that involve any sum of gold currency cannot be completed.

vajon miért
(ez csak az ingame trade)

This post was edited by sylke on May 8 2013 01:25am
Member
Posts: 39,899
Joined: Dec 16 2008
Gold: 19.00
May 8 2013 01:27am
Quote (sylke @ May 8 2013 07:25am)
10:35 p.m. PDT: To assist our teams with their review process, we have disabled all gold trades in the Americas region until further notice. Players can still trade items, but trades that involve any sum of gold currency cannot be completed.

vajon miért
(ez csak az ingame trade)


honnan szeded ezeket az infókat? gieb link
inb4 google halps
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 8 2013 01:28am
Quote (Makkertest @ May 8 2013 07:27am)
honnan szeded ezeket az infókat? gieb link
inb4 google halps


http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/8770118014
Go Back To Magyar Topic List
Prev19579589599609612299Next
Add Reply New Topic New Poll