d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sorozatok > Discuss
Prev19579589599609611141Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Aug 28 2017 09:02am
Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ 28 Aug 2017 16:18)
csak en erzem ugy, hogy a havas dzsonit jatszo egyszeruen egy szar szinesz?


o is, meg az original cast meg mindig megmaradt reszenek kb 80%a
talan aidan gillen a legszarabb


TOP 10 ANIME EXECUTIONS

This post was edited by SummertimeClothes on Aug 28 2017 09:03am
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Aug 28 2017 09:07am
Quote (Taszilo.^ @ Aug 28 2017 03:59pm)
1 hour special??????????????
HNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNGGGG


OKTOBER 8 BRACE YOURSELVES
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Aug 28 2017 09:07am
Quote (SummertimeClothes @ 28 Aug 2017 16:02)
o is, meg az original cast meg mindig megmaradt reszenek kb 80%a
talan aidan gillen a legszarabb


TOP 10 ANIME EXECUTIONS


o eddig legalabb konzisztensen jatszotta batman occset, de ebben a reszben tisztara nevetseges volt, ahogy nyavalygott
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Aug 28 2017 09:24am
nem volt implikalva tobbszor is, hogy a fal az nem csak siman ko meg jegkupac, hanem magic is van benne pont ilyen szituaciokra? :zzz:

2/10 sex scene btw, nagy csalodas

This post was edited by SummertimeClothes on Aug 28 2017 09:26am
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Aug 28 2017 09:39am
Quote (SummertimeClothes @ Aug 28 2017 05:24pm)
2/10 sex scene btw, nagy csalodas


miért röhögök

Quote (bajcli @ Aug 28 2017 05:07pm)
o eddig legalabb konzisztensen jatszotta batman occset, de ebben a reszben tisztara nevetseges volt, ahogy nyavalygott


most baelishről beszélsz? wtf :wacko:
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Aug 28 2017 09:54am
Huh
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Aug 28 2017 10:12am
Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ 28 Aug 2017 16:39)
miért röhögök



most baelishről beszélsz? wtf :wacko:


igen
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Aug 28 2017 10:16am
ákos nem gondolt arra hogy először végignézi a részt és csak utána blogol? vagy ez valami youtubeos "game of thrones s07e07 first impressions"?

amugy most akkor jon snow = aegon targaryen, akiről már párszor elmondták h meghalt meg etc? vagy két aegon targaryent csináltak :wacko:
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Aug 28 2017 10:31am
Quote (MarcusD @ 28 Aug 2017 18:16)
ákos nem gondolt arra hogy először végignézi a részt és csak utána blogol? vagy ez valami youtubeos "game of thrones s07e07 first impressions"?

amugy most akkor jon snow = aegon targaryen, akiről már párszor elmondták h meghalt meg etc? vagy két aegon targaryent csináltak :wacko:


nem akarom kockaztatni, hogy van valami faszsag valahol, amit aztan felulmul vagy cselekmenyileg semmisse tesz valami mas fasszag, es megfeledkezek rola a vegere :s

mondjuk be kell valljam ez a resz egeszen ertelmes volt, es be lettem bamboozleozve parszor
de azert meg mindig fura/off volt valahogy az egesz cselekmenyfolyamat, meg ezek a mindenki mindenki talalkozik ujra es beszelnek egymassal ket sort HOGY KIKACSINTSANAK A NEZOK FELE EMLEKEZTEK OK 4 EVADDAL EZELOTT CSINALTAK DOLGOKAT KOZOSEN

This post was edited by SummertimeClothes on Aug 28 2017 10:34am
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Aug 28 2017 10:46am
Quote (MarcusD @ Aug 28 2017 06:16pm)
ákos nem gondolt arra hogy először végignézi a részt és csak utána blogol? vagy ez valami youtubeos "game of thrones s07e07 first impressions"?

amugy most akkor jon snow = aegon targaryen, akiről már párszor elmondták h meghalt meg etc? vagy két aegon targaryent csináltak :wacko:


kettőt "csináltak" a mostani állás szerint.
egyik elia martell es rhaegar fia volt, a másik meg rhaegar es lyanna stark fia
Go Back To Magyar Topic List
Prev19579589599609611141Next
Add Reply New Topic New Poll