d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3
Prev19559569579589592299Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 8 2013 12:11am
Quote (fahrii @ May 8 2013 06:10am)
Amúgy aki játszik SCn elmondhatná hogy mi értelme van. Mármint az übert teamben megértem, de maga a játék már úgy halott ahogy van.


hcnak is max az mp10es változata ér vmit, mer minden annyira le van már nerfelve

Quote (cowding @ May 8 2013 06:11am)
hát geci 10/10 a napom már most
ezt körülbelül úgy lehet elérni, hogy leraknak 20 billentyűzetet blizz HQ-n a földre és a devteam elkezd rajtuk hemperegni napi 6 órát 1 hónapig, aztán a lész kódot berakják


ezt ugy mondod mintha ez nagyon elképzelhetetlen lenne a d3 teamnél :D

This post was edited by sylke on May 8 2013 12:12am
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
May 8 2013 12:12am
Quote (sylke @ 8 May 2013 08:11)
hcnak is max az mp10es változata ér vmit, mer minden annyira le van már nerfelve


há ja
de mivel nem minden vágyam, hogy lehaljak így nem zavar
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 8 2013 12:13am
Quote (fahrii @ May 8 2013 06:12am)
há ja
de mivel nem minden vágyam, hogy lehaljak így nem zavar


jo de kis izgalom nélkül mit ér a hc
pont akkor a legjobb amikor tudod hogy szinte mindentöl megdögölhetsz
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
May 8 2013 12:14am
Quote (sylke @ 8 May 2013 08:13)
jo de kis izgalom nélkül mit ér a hc
pont akkor a legjobb amikor tudod hogy szinte mindentöl megdögölhetsz


az izgalom így is megvan, hogy kapok egy DCt és lehalok szal...
:D
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 8 2013 12:17am
Quote (fahrii @ May 8 2013 06:14am)
az izgalom így is megvan, hogy kapok egy DCt és lehalok szal...
:D


tfw poeban nem kell félnem ilyentöl
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
May 8 2013 12:18am
tfw a craftolt kesztyüd HCban world top3
jó feel (10 score ponttal maradok le az elsőtöl :( )
accountbound/10

This post was edited by fahrii on May 8 2013 12:18am
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 8 2013 12:25am
amugy vicces, hogy ezeket az embereket ki tudják bannolni, de a botokat azért nem
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
May 8 2013 12:27am
Quote (sylke @ 8 May 2013 08:25)
amugy vicces, hogy ezeket az embereket ki tudják bannolni, de a botokat azért nem


jah, vérlázító
Member
Posts: 39,899
Joined: Dec 16 2008
Gold: 19.00
May 8 2013 12:43am
Quote (sylke @ May 8 2013 06:25am)
amugy vicces, hogy ezeket az embereket ki tudják bannolni, de a botokat azért nem


azért én nem csodálkoznék a helyükben, streamelik és nevetve csinálják az exploitot, termelik az ingyen goldot - aztán herp derp, kibannolt a blizzard bácsi, jaj vajon miért

na vajon miért
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 8 2013 12:53am
eu up
Go Back To Magyar Topic List
Prev19559569579589592299Next
Add Reply New Topic New Poll