Quote (fahrii @ May 8 2013 06:10am)
Amúgy aki játszik SCn elmondhatná hogy mi értelme van. Mármint az übert teamben megértem, de maga a játék már úgy halott ahogy van.
hcnak is max az mp10es változata ér vmit, mer minden annyira le van már nerfelve
Quote (cowding @ May 8 2013 06:11am)
hát geci 10/10 a napom már most
ezt körülbelül úgy lehet elérni, hogy leraknak 20 billentyűzetet blizz HQ-n a földre és a devteam elkezd rajtuk hemperegni napi 6 órát 1 hónapig, aztán a lész kódot berakják
ezt ugy mondod mintha ez nagyon elképzelhetetlen lenne a d3 teamnél
This post was edited by sylke on May 8 2013 12:12am