Quote (sylke @ May 8 2013 08:07am)
gondoltam hogy Patriknak teceni fog
hát geci 10/10 a napom már most
ezt körülbelül úgy lehet elérni, hogy leraknak 20 billentyűzetet blizz HQ-n a földre és a devteam elkezd rajtuk hemperegni napi 6 órát 1 hónapig, aztán a lész kódot berakják
Quote (fahrii @ May 8 2013 08:10am)
Amúgy aki játszik a játékkal elmondhatná hogy mi értelme van. Nem értem az egészet, az egész játék fél éve halott.
ya
This post was edited by cowding on May 8 2013 12:12am