Quote (anyd @ May 26 2015 07:17pm)
>2015
>nem bojkottálni a cba-t
szebb jovot!
en szeretem ezt a boltot, mert tudom hogy mi hol van benne, olcso es jo. politikai szempontokat nem veszek figyelembe bar nem tudom hogy egy kulfoldi multi tamogatasa miert jobb mint a helyi kiskiralyoke
mas CBAba nem szoktam jarni, de ha lehet akkor semmilyen mas boltba mert rakot kapot attol ha keresgelni kell valamit es sok az ember