d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Gyúrós Topik > Minden Ami Testedzéshez Kapcsolódik
Prev19549559569579581257Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 25 2015 05:47am
Quote (CyberPunk666 @ May 25 2015 12:03pm)
1200-re le volt árazva a kacsacomb a tescoban, hosszú sor elején állok, közlöm, hogy kérem az összeset (7 kg lett).
Mindenki anyázva elmegy a sorból, kb ketten maradtak mást venni :D


aztan elattad ezerotert a parkoloban?
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
May 25 2015 02:54pm
Quote (CyberPunk666 @ 25 May 2015 13:03)
1200-re le volt árazva a kacsacomb a tescoban, hosszú sor elején állok, közlöm, hogy kérem az összeset (7 kg lett).
Mindenki anyázva elmegy a sorból, kb ketten maradtak mást venni :D


Kacsacomb?!?!
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
May 26 2015 10:38am
A csirkefile kiloja 1200 a CBAban, negerek
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
May 26 2015 10:44am
Quote (TresholdOfUniverse @ May 26 2015 05:38pm)
A csirkefile kiloja 1200 a CBAban, negerek


>cbaban vasarolni

nem jartam még olyan cbaban ahonnan szivesen vettem volna zöldséget vagy húst
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 26 2015 11:07am
Quote (lacketto @ May 26 2015 05:44pm)
>cbaban vasarolni

nem jartam még olyan cbaban ahonnan szivesen vettem volna zöldséget vagy húst


baratnom is mindig onnan veszi, geci ocsmany a csirke, de a tescoig meg gy sarkot kene setalni, az meg messze van a lusta gecijenek
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
May 26 2015 11:09am
Quote (jarabekg @ May 26 2015 07:07pm)
baratnom is mindig onnan veszi, geci ocsmany a csirke, de a tescoig meg gy sarkot kene setalni, az meg messze van a lusta gecijenek


inb4 rici elküldi ezt neki
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
May 26 2015 11:20am
ez ujepitesu, nagyon jol nez ki es a hussal sincs semmi baj

mielott ujjaepitettek ez is eleg getto volt, de azert a tescokat se ajnaroznam tulsagosan 8D
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
May 26 2015 12:17pm
>2015
>nem bojkottálni a cba-t
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
May 26 2015 12:22pm
Quote (anyd @ May 26 2015 07:17pm)
>2015
>nem bojkottálni a cba-t


szebb jovot!

en szeretem ezt a boltot, mert tudom hogy mi hol van benne, olcso es jo. politikai szempontokat nem veszek figyelembe bar nem tudom hogy egy kulfoldi multi tamogatasa miert jobb mint a helyi kiskiralyoke

mas CBAba nem szoktam jarni, de ha lehet akkor semmilyen mas boltba mert rakot kapot attol ha keresgelni kell valamit es sok az ember
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
May 26 2015 12:28pm
Quote (TresholdOfUniverse @ May 26 2015 07:22pm)
szebb jovot!

en szeretem ezt a boltot, mert tudom hogy mi hol van benne, olcso es jo. politikai szempontokat nem veszek figyelembe bar nem tudom hogy egy kulfoldi multi tamogatasa miert jobb mint a helyi kiskiralyoke

mas CBAba nem szoktam jarni, de ha lehet akkor semmilyen mas boltba mert rakot kapot attol ha keresgelni kell valamit es sok az ember


Mert mondjuk egy Aldi befekteti ide a pénzt, addig egy CBA tulaj külföldön vesz magának luxusnyaralót
Go Back To Magyar Topic List
Prev19549559569579581257Next
Add Reply New Topic New Poll