Quote (Senee @ Aug 26 2017 12:24pm)
meglékelhetnék az utolsó részt is, szép lenne a szombat estém :')
bár már vettem ki szabit hétfőre, hús, krumpli, kóla bekészítve
xD

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD