d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3
Prev19539549559569572299Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 39,899
Joined: Dec 16 2008
Gold: 19.00
May 7 2013 08:45pm
a csávónak lockolták az egyik accountját.
és ez azzal is jár, hogy egy másik olyan accot, amivel valaha is belogolt arról az ipről, nos, azt is kibannolták
?tard?
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
May 7 2013 08:51pm
Quote (Makkertest @ 8 May 2013 04:45)
a csávónak lockolták az egyik accountját.
és ez azzal is jár, hogy egy másik olyan accot, amivel valaha is belogolt arról az ipről, nos, azt is kibannolták
?tard?


egyik csávó több accon volt, és csak a sok milliárdosat dobták le neki, a többit tudta használni

nem hiszem így lenne, inkább az h azokon is marhult
Member
Posts: 39,899
Joined: Dec 16 2008
Gold: 19.00
May 7 2013 08:57pm
Quote (Anarkin @ May 8 2013 02:51am)
egyik csávó több accon volt, és csak a sok milliárdosat dobták le neki, a többit tudta használni

nem hiszem így lenne, inkább az h azokon is marhult


mmm, lehet, bár amit a streamen mondott, nekem nem ez jött át :(

azt mondta, hogy direkt nem akar velük belogolni, mert eddig még nem tette 108 óta, hátha azokat nem lockolják
de-de logolj be velük, mondta egy másik haverja neki
belogolt, access denied

This post was edited by Makkertest on May 7 2013 08:58pm
Member
Posts: 39,899
Joined: Dec 16 2008
Gold: 19.00
May 7 2013 09:24pm
Quote (Anarkin @ May 7 2013 09:01pm)
amerkiászban nem lájv van hanem bugok tömkelege :D

még karaktert se tudnak váltani ha jól látom, meg rossz karin mutatja a másik cuccait




k3k3
Member
Posts: 9,136
Joined: Jan 29 2008
Gold: 1,992.00
May 7 2013 09:37pm
Kész röhej.... -_-
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 7 2013 11:13pm
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

hát erre szavak nincsenek GECI :DDDDDDDDDD

de ez egyszerüen képtelenség hogy valamit ennyire szét lehessen kurni

This post was edited by sylke on May 7 2013 11:14pm
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
May 7 2013 11:14pm
Quote (Anarkin @ 8 May 2013 00:10)
10M / 0.25

így már én se fogok játszani


vegre, ujra tudok akkor goldot eladni
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 7 2013 11:15pm
Quote (fahrii @ May 8 2013 05:14am)
vegre, ujra tudok akkor goldot eladni


én is eladom ennyiér mint a huzat
Member
Posts: 6,116
Joined: Jan 11 2008
Gold: 0.00
May 7 2013 11:18pm
Mi folyik itt (........) há nézzetek má széjjel!!
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 7 2013 11:21pm
Quote (shelby_33 @ May 8 2013 05:18am)
Mi folyik itt (........) há nézzetek má széjjel!!


1 honap ptr
8 ora karbantartás patch elött
ÉS MINDEN EGYES ALKALOMMAL SZÉT VAN BASZVA VALAMI AMIKOR LIVE LESZ A PATCH

hihetetlen mennyire nyomorult ez a d3 team

Quote (Makkertest @ May 8 2013 03:24am)
http://i.imgur.com/QdxTpZL.jpg

k3k3


ez a kép meg kurvajolnézki

This post was edited by sylke on May 7 2013 11:32pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev19539549559569572299Next
Add Reply New Topic New Poll