Quote (Anarkin @ May 8 2013 02:51am)
egyik csávó több accon volt, és csak a sok milliárdosat dobták le neki, a többit tudta használni
nem hiszem így lenne, inkább az h azokon is marhult
mmm, lehet, bár amit a streamen mondott, nekem nem ez jött át

azt mondta, hogy direkt nem akar velük belogolni, mert eddig még nem tette 108 óta, hátha azokat nem lockolják
de-de logolj be velük, mondta egy másik haverja neki
belogolt, access denied
This post was edited by Makkertest on May 7 2013 08:58pm