d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Gyúrós Topik > Minden Ami Testedzéshez Kapcsolódik
Prev19539549559569571257Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 23 2015 06:07pm


többet kéne fitre járni
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
May 23 2015 06:09pm
:DDDDDDDDDDDDDDDDD
elég volt már
jóéjt
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 24 2015 06:40am


Anyd kuldi
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
May 24 2015 07:52am
Quote (llllllllllll @ 24 May 2015 14:40)
http://kepfeltoltes.hu/150524/Screenshot_2015-05-24-14-36-56_www.kepfeltoltes.hu_.png

Anyd kuldi


ok
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
May 24 2015 02:09pm
Lassan egy hónapja hogy megy a diéta és meg kell mondanom látom a változást főleg derék és has tájékon.
Csinálhatnám jobban is de az már nagyon szigorú lenne. Nem számolom annyira a grammokat, inkább szemmértéket használok már. Edzés után viszem be a legtöbb cht a napon.

Az edzésterv 3 súlyzós edzésből és 3 HIIT ből áll ami néha freeletics néha elliptikus tréner / futópad / szoba bicikli
hasazni is elkezdtem már egész szépen lebontva alsó felső has és külső belső ferde hasizom

képet most nem kaptok mert rám lett szólva :(
Member
Posts: 31,128
Joined: May 29 2006
Gold: 22,194.97
Trader: Trusted
May 24 2015 04:07pm
Quote (Namechange @ 24 May 2015 22:09)
Lassan egy hónapja hogy megy a diéta és meg kell mondanom látom a változást főleg derék és has tájékon.
Csinálhatnám jobban is de az már nagyon szigorú lenne. Nem számolom annyira a grammokat, inkább szemmértéket használok már. Edzés után viszem be a legtöbb cht a napon.

Az edzésterv 3 súlyzós edzésből és 3 HIIT ből áll ami néha freeletics néha elliptikus tréner / futópad / szoba bicikli
hasazni is elkezdtem már egész szépen lebontva alsó felső has és külső belső ferde hasizom

képet most nem kaptok mert rám lett szólva :(


Giab :drool:
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
May 25 2015 03:47am
Ma reggel mèrtem magam èhgyomorra. 80.7
Egy honappal ezelott 85 korul voltam, talàn 86.
Alig várom hogy 80 alatt legyek. Szerintem az utobbi 4-5 evben nem is voltam 80 alatt szoval mindenkeppen kimagaslo teljesitmeny mar most.
Persze nem akarom a sajat vallam veregetni de azert jo latni es erezni hogy van progress. 😇
Kepet majd talan ma rakok fel
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
May 25 2015 04:50am
Quote (Namechange @ May 25 2015 09:47am)
Ma reggel mèrtem magam èhgyomorra. 80.7
Egy honappal ezelott 85 korul voltam, talàn 86.
Alig várom hogy 80 alatt legyek. Szerintem az utobbi 4-5 evben nem is voltam 80 alatt szoval mindenkeppen kimagaslo teljesitmeny mar most.
Persze nem akarom a sajat vallam veregetni de azert jo latni es erezni hogy van progress. 😇
Kepet majd talan ma rakok fel


jó hogy otthagytad exed, eléggé lehúzott az életről
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
May 25 2015 05:00am
Quote (llllllllllll @ 24 May 2015 14:40)



Megvettem az összeset a tacskóban, 140kgs néni be is szólt, mögöttem mindenki csirkére várt :D
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 25 2015 05:03am
Quote (Akizk @ 25 May 2015 13:00)
Megvettem az összeset a tacskóban, 140kgs néni be is szólt, mögöttem mindenki csirkére várt :D


1200-re le volt árazva a kacsacomb a tescoban, hosszú sor elején állok, közlöm, hogy kérem az összeset (7 kg lett).
Mindenki anyázva elmegy a sorból, kb ketten maradtak mást venni :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev19539549559569571257Next
Add Reply New Topic New Poll