Quote (Akizk @ 25 May 2015 13:00)
Megvettem az összeset a tacskóban, 140kgs néni be is szólt, mögöttem mindenki csirkére várt :D
1200-re le volt árazva a kacsacomb a tescoban, hosszú sor elején állok, közlöm, hogy kérem az összeset (7 kg lett).
Mindenki anyázva elmegy a sorból, kb ketten maradtak mást venni
