Quote (TassassinHc @ May 17 2015 05:31pm)
Árpád híd melletti kondi park..
Voltatok már itt?
Ilyen szenvedős edzés után mindig megfogadom, hogy többet nem hagyom abba..
akkor javaslom hogy edzes elott ket ujjadat martsad erospistaba, es nyomjad fol a seggedbe
sose fogod abbahagyni
ha mar szenvedtel eleget aznapra megiszol ket deci hasznalt sutoolajat valami lacikonyharol es az kitakaritja!