d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3
Prev19499509519529532299Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 39,899
Joined: Dec 16 2008
Gold: 19.00
May 7 2013 01:52am
Quote (sylke @ May 7 2013 07:48am)
?tard?


most miért :(

Quote (RRC @ May 7 2013 07:51am)
75 órás barbár n1


ja, most rávettem magam, hogy elolvassam a postját normálisan, obv skorpiózott.
Member
Posts: 15,130
Joined: Dec 14 2005
Gold: 2,017.00
May 7 2013 05:20am
azt csiripelik a verebek, hogy holnap 1.0.8 x)
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
May 7 2013 05:21am
Quote (apafej @ 7 May 2013 12:20)
azt csiripelik a verebek, hogy holnap 1.0.8    x)


Jah olvastam.
De ilyen hiszem ha látom típus vagyok ^^
Member
Posts: 15,130
Joined: Dec 14 2005
Gold: 2,017.00
May 7 2013 05:25am
Quote (Psyclon @ 7 May 2013 13:21)
Jah olvastam.
De ilyen hiszem ha látom típus vagyok ^^


nagyon énse élem bele magam de hátha
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 7 2013 07:07am
Quote (apafej @ May 7 2013 11:20am)
azt csiripelik a verebek, hogy holnap 1.0.8    x)


az uj exploitok jobban érdekelnek mint az egész patch 8d
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
May 7 2013 09:59am
Ugy fest tenyleg holnap jon.
Member
Posts: 9,136
Joined: Jan 29 2008
Gold: 1,992.00
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
May 7 2013 10:36am
Quote (Laokone @ 7 May 2013 17:19)


Old.
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
May 7 2013 10:46am
Quote (Laokone @ 7 May 2013 18:19)


fasza
Member
Posts: 6,350
Joined: Sep 5 2007
Gold: 50.10
May 7 2013 11:25am
Ennyit hc-ról :(
Normal act1-2-3-on esett legendary dögivel, azóta semmi, pedig már walk-olva 60 is megvan -_-
Go Back To Magyar Topic List
Prev19499509519529532299Next
Add Reply New Topic New Poll