d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Gyúrós Topik > Minden Ami Testedzéshez Kapcsolódik
Prev19499509519529531257Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
May 15 2015 03:46am
Quote (fahrii @ 15 May 2015 11:20)
mi lett azzal a tinderes csajjal?



Azota mar gf lett belole :rolleyes:
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 15 2015 03:50am
Quote (Namechange @ May 15 2015 09:46am)
Azota mar gf lett belole :rolleyes:


Pic
Errol lemaradtam
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
May 15 2015 03:55am
Quote (Namechange @ 15 May 2015 11:46)
Azota mar gf lett belole :rolleyes:


mirin
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
May 15 2015 04:00am
Quote (llllllllllll @ 15 May 2015 11:50)
Pic
Errol lemaradtam


Member
Posts: 1,995
Joined: Jun 14 2008
Gold: 0.00
May 15 2015 04:53am
Quote (Namechange @ 14 May 2015 21:01)
Progress pic
http://1.1.1.3/bmi/i.imgur.com/rThEq78.jpg
http://1.1.1.1/bmi/i.imgur.com/1WALN9r.jpg

2. nap freeletics edzéssel. A testem minden egyes porcikája fáj, főleg a lábaim, a vádlim és a combom mivel ezeket rég nem edzettem ennyire intenzíven. Plusz még freeletics után megcsináltam a hát/váll napomat.



A combodra raverhetem?
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
May 15 2015 05:07am
Quote (S4nyy @ 15 May 2015 12:53)
A combodra raverhetem?



Epp kerni akartam
Member
Posts: 31,127
Joined: May 29 2006
Gold: 22,658.88
Trader: Trusted
May 15 2015 06:12am
A mai "ki tudd több súlyt rudakra felpakolni" verseny győztese:

Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
May 15 2015 06:16am
Quote (RiNGiSpiLeR @ May 15 2015 01:12pm)
A mai "ki tudd több súlyt rudakra felpakolni" verseny győztese:

http://666kb.com/i/cynf5zpvj4jdrxemt.jpg


nem szamoltam hogy ez hany kilo, de azert ekkora combbal nem biztos hogy sok ez. ezen a labtolos szaron undorito sulyokat meglehet mozgatni, en elegge meglepodtem amikor eloszor kiprobaltam
Member
Posts: 31,127
Joined: May 29 2006
Gold: 22,658.88
Trader: Trusted
May 15 2015 06:39am
Quote (TresholdOfUniverse @ 15 May 2015 14:16)
nem szamoltam hogy ez hany kilo, de azert ekkora combbal nem biztos hogy sok ez. ezen a labtolos szaron undorito sulyokat meglehet mozgatni, en elegge meglepodtem amikor eloszor kiprobaltam


Haverom (többszörös magyar bajnok országútis) van vagy 60 kg és vmi 800kg-mot tud kinyomni. :D Állítólag erősebb a lába mint egy lónak... -.-'
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
May 15 2015 12:41pm
Keszültök ti is a nyarra?

Go Back To Magyar Topic List
Prev19499509519529531257Next
Add Reply New Topic New Poll