☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Official /care Topic
Prev
1
949
950
951
952
953
5001
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 575418
Replies: 50000
Track Topic
TouchCow
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold
:
145.00
#9501
Oct 14 2010 10:51am
Quote (beni @ 14 Oct 2010 18:51)
postold ide
drama ftw
Quote (F4N4TiCs @ 14 Oct 2010 16:27)
Velem mi a bajod elárulod?
Nem szeretnék senkivel rosszba lenni ezen a Subon
Javítsd ki a következő hibákat:
Be kell írnod egy üzenetet.
SlipKnoT
Member
Posts: 13,692
Joined: Jan 2 2009
Gold
:
0.69
#9502
Oct 14 2010 10:52am
Quote (beni @ Oct 14 2010 04:51pm)
egész nap erre vártam, ne viccelj
Ezt tőlem nem kapod meg sajnos, majd Zewa vagy uberpro megcsinálja
llllllllllll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold
:
0.00
#9503
Oct 14 2010 10:53am
Quote (F4N4TiCs @ Oct 14 2010 04:52pm)
Ezt tőlem nem kapod meg sajnos, majd Zewa vagy uberpro megcsinálja
ti hárman = A team
Cpt_Ghost
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold
:
80.00
#9504
Oct 14 2010 10:53am
Quote (F4N4TiCs @ 14 Oct 2010 18:52)
Ezt tőlem nem kapod meg sajnos, majd Zewa vagy uberpro megcsinálja
menj innen degreez
Smat
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold
:
1,593.00
#9505
Oct 14 2010 10:53am
Quote (F4N4TiCs @ 14 Oct 2010 17:52)
Ezt tőlem nem kapod meg sajnos, majd Zewa vagy uberpro megcsinálja
Fingom sincs hogy ki vagy, bár lehet h greenfag lelőtte a poént és durexplay vagy... Szóval hagyd el az arénát kérlek.
Quote (xGurke @ 14 Oct 2010 17:53)
ti hárman = A team
Khmmmm.
This post was edited by Smat on Oct 14 2010 10:54am
SlipKnoT
Member
Posts: 13,692
Joined: Jan 2 2009
Gold
:
0.69
#9506
Oct 14 2010 10:54am
Nem tudom hogy miért hiszi mindenki azt, hogy ez a deregz meg durexplay vagyok, már elmondtam több embernek is hogy "Paff" unoka bátya vagyok többen meg is értették, Josheide is köztük van!
llllllllllll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold
:
0.00
#9507
Oct 14 2010 10:54am
Quote (F4N4TiCs @ Oct 14 2010 04:54pm)
Nem tudom hogy miért hiszi mindenki azt, hogy ez a deregz meg durexplay vagyok, már elmondtam több embernek is hogy "Paff" unoka bátya vagyok többen meg is értették, Josheide is köztük van!
csá degreez
SlipKnoT
Member
Posts: 13,692
Joined: Jan 2 2009
Gold
:
0.69
#9508
Oct 14 2010 10:56am
Mind1 inkább nem foglalkozom vele hogy mit gondoltok, én tudom amit tudok, attól függetlenül hogy nem tetszik nektek a postom, ugyan úgy fogok postolni!
Cpt_Ghost
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold
:
80.00
#9509
Oct 14 2010 10:56am
Quote (F4N4TiCs @ 14 Oct 2010 18:54)
Nem tudom hogy miért hiszi mindenki azt, hogy ez a deregz meg durexplay vagyok, már elmondtam több embernek is hogy "Paff" unoka bátya vagyok többen meg is értették, Josheide is köztük van!
engem meg a nagyanyám szült
SlipKnoT
Member
Posts: 13,692
Joined: Jan 2 2009
Gold
:
0.69
#9510
Oct 14 2010 10:57am
Quote (Cpt_Ghost @ Oct 14 2010 04:56pm)
engem meg a nagyanyám szült
Neki a lánya inkább.
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
949
950
951
952
953
5001
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact