d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev19499509519529535001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Oct 14 2010 10:51am
Quote (beni @ 14 Oct 2010 18:51)
postold ide

drama ftw


Quote (F4N4TiCs @ 14 Oct 2010 16:27)
Velem mi a bajod elárulod? :cry:
Nem szeretnék senkivel rosszba lenni ezen a Subon


Javítsd ki a következő hibákat:
Be kell írnod egy üzenetet.
Member
Posts: 13,692
Joined: Jan 2 2009
Gold: 0.69
Oct 14 2010 10:52am
Quote (beni @ Oct 14 2010 04:51pm)
egész nap erre vártam, ne viccelj


Ezt tőlem nem kapod meg sajnos, majd Zewa vagy uberpro megcsinálja :D
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 14 2010 10:53am
Quote (F4N4TiCs @ Oct 14 2010 04:52pm)
Ezt tőlem nem kapod meg sajnos, majd Zewa vagy uberpro megcsinálja :D


ti hárman = A team
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 14 2010 10:53am
Quote (F4N4TiCs @ 14 Oct 2010 18:52)
Ezt tőlem nem kapod meg sajnos, majd Zewa vagy uberpro megcsinálja :D


menj innen degreez
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Oct 14 2010 10:53am
Quote (F4N4TiCs @ 14 Oct 2010 17:52)
Ezt tőlem nem kapod meg sajnos, majd Zewa vagy uberpro megcsinálja :D


Fingom sincs hogy ki vagy, bár lehet h greenfag lelőtte a poént és durexplay vagy... Szóval hagyd el az arénát kérlek.


Quote (xGurke @ 14 Oct 2010 17:53)
ti hárman = A team


Khmmmm.



This post was edited by Smat on Oct 14 2010 10:54am
Member
Posts: 13,692
Joined: Jan 2 2009
Gold: 0.69
Oct 14 2010 10:54am
Nem tudom hogy miért hiszi mindenki azt, hogy ez a deregz meg durexplay vagyok, már elmondtam több embernek is hogy "Paff" unoka bátya vagyok többen meg is értették, Josheide is köztük van! :D
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 14 2010 10:54am
Quote (F4N4TiCs @ Oct 14 2010 04:54pm)
Nem tudom hogy miért hiszi mindenki azt, hogy ez a deregz meg durexplay vagyok, már elmondtam több embernek is hogy "Paff" unoka bátya vagyok többen meg is értették, Josheide is köztük van! :D


csá degreez
Member
Posts: 13,692
Joined: Jan 2 2009
Gold: 0.69
Oct 14 2010 10:56am
Mind1 inkább nem foglalkozom vele hogy mit gondoltok, én tudom amit tudok, attól függetlenül hogy nem tetszik nektek a postom, ugyan úgy fogok postolni! :)
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 14 2010 10:56am
Quote (F4N4TiCs @ 14 Oct 2010 18:54)
Nem tudom hogy miért hiszi mindenki azt, hogy ez a deregz meg durexplay vagyok, már elmondtam több embernek is hogy "Paff" unoka bátya vagyok többen meg is értették, Josheide is köztük van! :D


engem meg a nagyanyám szült
Member
Posts: 13,692
Joined: Jan 2 2009
Gold: 0.69
Oct 14 2010 10:57am
Quote (Cpt_Ghost @ Oct 14 2010 04:56pm)
engem meg a nagyanyám szült


Neki a lánya inkább.
Go Back To Magyar Topic List
Prev19499509519529535001Next
Closed New Topic New Poll