d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sorozatok > Discuss
Prev19499509519529531141Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Aug 16 2017 03:23pm
Quote (Taszilo.^ @ Aug 16 2017 10:09pm)
akkor most a gotfagok 2 hetig sirnak, hogy hurr durr miert nem jon gyakrabban uj resz?


igen
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 16 2017 03:30pm
Quote (Taszilo.^ @ 16 Aug 2017 23:09)
akkor most a gotfagok 2 hetig sirnak, hogy hurr durr miert nem jon gyakrabban uj resz?


Amekkora csotores van az utobbi idoben az hbonal sztrm hnapra ki leakel az uccso resz is
Member
Posts: 2,924
Joined: Jun 25 2017
Gold: 17,767.00
Aug 16 2017 03:51pm
Quote (Cpt_Ghost @ Aug 16 2017 11:30pm)
Amekkora csotores van az utobbi idoben az hbonal sztrm hnapra ki leakel az uccso resz is


az utolso konyvet is kileakelhetnek
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Aug 16 2017 04:05pm
engem az érdekelne, hogy miért a repülő sarira céloz
miért nem arra amin ülnek 10en, és 20m-re áll (ül) mellette
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 16 2017 04:06pm
Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ 17 Aug 2017 00:05)
engem az érdekelne, hogy miért a repülő sarira céloz
miért nem arra amin ülnek 10en, és 20m-re áll (ül) mellette


ez a kérdés bennem is felmerült egyébként, hogy így mégis miért
Member
Posts: 3,820
Joined: Jan 17 2012
Gold: 6,373.20
Aug 16 2017 04:09pm
ebbe bele se gondoltam, mennyi logikatlansag omg
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 16 2017 04:14pm
Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ Aug 16 2017 11:05pm)
engem az érdekelne, hogy miért a repülő sarira céloz
miért nem arra amin ülnek 10en, és 20m-re áll (ül) mellette


túl nagy, nem bassza át a dárdája
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Aug 16 2017 04:19pm
Quote (SteelMeetsSteel @ 16 Aug 2017 22:51)
az utolso konyvet is kileakelhetnek


meg az utolso elotti se jott ki)))
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 16 2017 11:17pm
Quote (Senee @ 17 Aug 2017 00:14)
túl nagy, nem bassza át a dárdája


de a második dárdát már arra dobta, csak azt meg nem találta el
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 16 2017 11:30pm
Quote (Cpt_Ghost @ Aug 17 2017 06:17am)
de a második dárdát már arra dobta, csak azt meg nem találta el


az nagyobb dárda volt, még hegyezték egy kicsit előtte a reischführerek
Go Back To Magyar Topic List
Prev19499509519529531141Next
Add Reply New Topic New Poll