Quote (fahrii @ 13 May 2015 22:03)
Hát amire kell egyetemen arra elég xd
Ja, csak arra gondoltam, hogy ha hardcore C programozó vagy, akkor jöhetnél hozzánk dolgozni.

Olyanokra fejlesztünk, mint ARM Cortex A8 és M3, PowerPC e300, meg x86_64 (mindhol custom kernel + etc).