d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mekprogramozzuk Topic
Prev19495969798249Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
May 13 2015 01:47pm
Quote (Jason89 @ 13 May 2015 19:23)
Mennyire vagy otthon a C programozásban?


Quote (fahrii @ 13 May 2015 20:02)
Eléggé, Cben programozunk a szakirányomon. Miért?


ilyet se minden nap látni
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 13 2015 01:51pm
Quote (Anarkin @ 13 May 2015 21:47)
ilyet se minden nap látni


??
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
May 13 2015 03:03pm
Quote (Anarkin @ 13 May 2015 21:47)
ilyet se minden nap látni


Hát amire kell egyetemen arra elég xd
Member
Posts: 4,795
Joined: Apr 26 2007
Gold: 289.00
May 13 2015 03:19pm
Quote (fahrii @ 13 May 2015 22:03)
Hát amire kell egyetemen arra elég xd


Ja, csak arra gondoltam, hogy ha hardcore C programozó vagy, akkor jöhetnél hozzánk dolgozni. :D
Olyanokra fejlesztünk, mint ARM Cortex A8 és M3, PowerPC e300, meg x86_64 (mindhol custom kernel + etc).
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 18 2015 04:07pm
diabetikus retinopátia diagnosztizálásának segítése automatikus képfeldolgozó módszerekkel a szakdolgozattémám
izgi lesz :$

This post was edited by llllllllllll on May 18 2015 04:07pm
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 25 2015 10:12am
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
May 25 2015 10:20am
Quote (llllllllllll @ 25 May 2015 18:12)
http://www.youtube.com/watch?v=RnqAXuLZlaE


:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 25 2015 10:24am
Quote (llllllllllll @ 19 May 2015 00:07)
diabetikus retinopátia diagnosztizálásának segítése automatikus képfeldolgozó módszerekkel a szakdolgozattémám
izgi lesz :$


Te nem most végzel?
Én teljesen meg voltam róla győződve.

This post was edited by CyberPunk666 on May 25 2015 10:24am
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 25 2015 10:31am
Quote (CyberPunk666 @ May 25 2015 04:24pm)
Te nem most végzel?
Én teljesen meg voltam róla győződve.


kövi félév, de szeptembertől főállásban vagyok
azaz már most átvennének, de még a nyarat lazán szeretném eltölteni
Go Back To Magyar Topic List
Prev19495969798249Next
Add Reply New Topic New Poll