[QUOTE=Taszilo.^,Jan 2 2014 08:26pm][QUOTE=fahrii,Jan 2 2014 08:17pm]na igen ez se mind1
mondjuk nekem a cod-os irányítás sokkal jobban fekszik, de nem vagyok hajlandó évente venni a rókabőröket
aztán volt egy kis kitérőm BF:BC2be és BF3ba, de az meg túlságosan casual nekem (azért belement 1-2k óra itt is xd)
maradt a CS, ha nem lenne competitive tuti nem vettem volna elő, de ez már csak balfaszoskodás nekem is, sose fog már úgy menni mint 6-7 évvel ezelőtt (de nem is játszom vele napi 12 órát xd)
te komolyan ilyen szarral játszol?

fillérekért hozzádbasznak egy MX518at (most G400 néven fut asszem)
és máris sokat fogsz javulni[/QUOTE]
es megis mitol?[/QUOTE]
csak a tudattól, hogy új egere van. nokidding
Btw, nekem a gránát dobást nem sikerült még mindig emgszoknom. Egyszerűen később dobja el mint sourceban, így ha el is dobom, tökre nem oda ahova szeretném
