d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Counter Strike Topic
Prev19495969798614Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jan 2 2014 01:32pm


BAMM.

Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 2 2014 01:32pm
Quote (Anarkin @ 2 Jan 2014 21:32)
http://2.ii.gl/puoDm3.png

BAMM.

http://cdn2.ripten.com/wp-content/uploads/2012/06/BanHammer.jpg


ezmi
banoltak az aimbot miatt?

This post was edited by fahrii on Jan 2 2014 01:32pm
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 2 2014 01:36pm
[QUOTE=Taszilo.^,Jan 2 2014 08:26pm][QUOTE=fahrii,Jan 2 2014 08:17pm]na igen ez se mind1
mondjuk nekem a cod-os irányítás sokkal jobban fekszik, de nem vagyok hajlandó évente venni a rókabőröket
aztán volt egy kis kitérőm BF:BC2be és BF3ba, de az meg túlságosan casual nekem (azért belement 1-2k óra itt is xd)
maradt a CS, ha nem lenne competitive tuti nem vettem volna elő, de ez már csak balfaszoskodás nekem is, sose fog már úgy menni mint 6-7 évvel ezelőtt (de nem is játszom vele napi 12 órát xd)



te komolyan ilyen szarral játszol? :D
fillérekért hozzádbasznak egy MX518at (most G400 néven fut asszem) és máris sokat fogsz javulni[/QUOTE]

es megis mitol?[/QUOTE]

csak a tudattól, hogy új egere van. nokidding


Btw, nekem a gránát dobást nem sikerült még mindig emgszoknom. Egyszerűen később dobja el mint sourceban, így ha el is dobom, tökre nem oda ahova szeretném :D
Member
Posts: 1,860
Joined: Nov 21 2006
Gold: 2.70
Jan 2 2014 01:40pm
Quote (Vismajor @ 2 Jan 2014 21:36)

csak a tudattól, hogy új egere van. nokidding

Btw, nekem a gránát dobást nem sikerült még mindig emgszoknom. Egyszerűen később dobja el mint sourceban, így ha el is dobom, tökre nem oda ahova szeretném :D


a sima gyakorlópályán eltököltem egy csomó időt a gránát dobálással, hogy menjen.... de normál meccsen sose sikerül szépeket dobni. flashbanget félve dobom el, a molotov sose ott pukkan ahol én szeretném...
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jan 2 2014 02:08pm
16-0ra jo kikapni.
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jan 2 2014 02:16pm
Quote (ecneB @ Jan 2 2014 09:16pm)
tescos egerrel is lehet nyerni, csak kenyelemben szamit imo


Ez pont az a jatek, ahol kell a pontos eger imo, en is tescos szarral jatszok. Dotaban pl mindegy, hogy 2centivel jobbra vagy balra huzod, itt nem :d
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jan 2 2014 02:17pm
Quote (putincykavodka @ 2 Jan 2014 22:16)
Ez pont az a jatek, ahol kell a pontos eger imo, en is tescos szarral jatszok. Dotaban pl mindegy, hogy 2centivel jobbra vagy balra huzod, itt nem :d


elég casual játéknak hangzik
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 2 2014 02:34pm
Quote (Anarkin @ 2 Jan 2014 22:17)
elég casual játéknak hangzik


csé inkább ösztönlények játéka
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Jan 2 2014 02:36pm
-75%
10,99€
2,74€
ADD TO CART
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 2 2014 03:17pm
Fahrival versenybe lowkodtuk magunkat, és előléptették, gg
btw anarkin után szabadon, kezdőről két kapu között állt


jés 15-8rólihoztuk 15-15re, gg

This post was edited by Vismajor on Jan 2 2014 03:17pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev19495969798614Next
Add Reply New Topic New Poll