☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Diablo 3
Prev
1
94
95
96
97
98
2299
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 377011
Replies: 22985
Track Topic
fahrii
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold
:
0.00
#951
Nov 23 2012 02:52pm
ha veszek USből cd kulcsot tudom regelni EUra?
bajcli
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold
:
27,943.00
#952
Nov 23 2012 02:52pm
Quote (Vismajor @ 23 Nov 2012 22:14)
Nekem is kéne vennem vmi fasza axeot, felesleges a migthy. Aztán menőbb lenne a dpsem, most csak 72k :c
mace is jó, arra is 10 cct kapsz
Hellbundo
Member
Posts: 3,087
Joined: Jun 6 2009
Gold
:
200.00
#953
Nov 23 2012 03:00pm
Quote (sylke @ 23 Nov 2012 22:51)
ha azon a zunin cc is lenne, körbe szopnának téged egy páran
CC nélkül mennyiért tudom kb eladni?
fahrii
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold
:
0.00
#954
Nov 23 2012 03:02pm
Quote (Hellbundo @ 23 Nov 2012 22:00)
CC nélkül mennyiért tudom kb eladni?
imo cc nélkül senki se fog ilyenért fizetni de ne legyen igazam
iceblade777
Member
Posts: 952
Joined: Feb 1 2012
Gold
:
0.00
#955
Nov 23 2012 03:15pm
gold ah-ban eladtam 9 fiery brimstonet és kiirja hogy processing wtf? xd
bajcli
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold
:
27,943.00
#956
Nov 23 2012 03:16pm
http://2.ii.gl/8o[eIb.png
kb 7 perce él az akció
iFeelAlone
Member
Posts: 12,371
Joined: May 26 2005
Gold
:
931.79
#957
Nov 23 2012 03:21pm
Quote (bajcli @ Nov 23 2012 10:16pm)
http://2.ii.gl/8o[eIb.png
kb 7 perce él az akció
30$ ?? Hol? Hogyan?
josheide
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold
:
33,265.80
#958
Nov 23 2012 03:21pm
Quote (bajcli @ 23 Nov 2012 23:16)
http://2.ii.gl/8o[eIb.png
kb 7 perce él az akció
fug
sry :c
bajcli
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold
:
27,943.00
#959
Nov 23 2012 03:22pm
Quote (iFeelAlone @ 23 Nov 2012 23:21)
30$ ?? Hol? Hogyan?
amazon.com
Quote (josheide @ 23 Nov 2012 23:21)
fug
sry :c
np, ez nem kulcsos biznisz, úgyhogy még mire idepostázzák mo-ra, van az szerintem $40-45 is
TouchCow
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold
:
145.00
#960
Nov 23 2012 06:04pm
mi a lófasz van a dropratekkel
4 napja napi 12-3-4 órában "játszom" és 1 értelmes cuccot találtam összesen(az is csak 14m-ért ment el)
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
94
95
96
97
98
2299
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact