Quote (Karan2_Returned @ 27 Jul 2012 21:22)
ha nem ilyen köldöke lenne meg zsele is lennek
sérv, nem akartam még a nyáron megműttetni, majd télen, de a doki nem akarta kivenni, visszavarrni meg hülyeség, úgy is kiszakad, bár nem fáj meg semmi^^
Quote (BmA_BeMyAngel @ 28 Jul 2012 01:31)
http://i.imgur.com/9Pmfq.jpg
xddddddddddddd
This post was edited by Akizk on Jul 28 2012 05:07am