Quote (Senee @ 22 Apr 2013 10:43)
ennek a résznek a vége nagyon tetszett
daenerys ftw
az lenne jó ő lenne a királynő, de összebarátkozna a starkokkal és jól ellennének egymás mellett
Quote (Anarkin @ 22 Apr 2013 13:17)
dat sárkánycsajszi
stronk and independent womyn :-DDDD