d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Game Of Thrones > Spoilerspoilerspoiler
Prev19495969798214Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Apr 19 2013 07:58pm
trónok játéka :XD:XD:XDX:D
értitek játszanak a trónok :XD:XD:XD:

hogy tudna egy trón játszani mikor az egy tárgy :XD:XD:XDXD:XD:


:XD:XD:XD:XD:
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Apr 19 2013 08:13pm
Quote (Senee @ 20 Apr 2013 03:58)
trónok játéka :XD:XD:XDX:D
értitek játszanak a trónok :XD:XD:XD:

hogy tudna egy trón játszani mikor az egy tárgy :XD:XD:XDXD:XD:


:XD:XD:XD:XD:


meny piheny le
Member
Posts: 41,466
Joined: Jul 9 2005
Gold: 4,673.69
Apr 19 2013 11:41pm
Quote (Jancsipapa @ 19 Apr 2013 18:10)
mondta ezt a "csak 1 smiley / 1 post " kategória királya


Nesze! :rofl: :bouncy: :banana: :locked: :lol: :) :D XD
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Apr 20 2013 12:15am
Quote (Thomas Cross @ Apr 20 2013 07:41am)
Nesze!  :rofl:  :bouncy:  :banana:  :locked:  :lol:  :)  :D  XD


mondom 1 smiley / 1 post
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Apr 20 2013 12:23am
Quote (Jancsipapa @ 20 Apr 2013 07:15)
mondom 1 smiley / 1 post


Ő most kemény volt és megcafolt.
Érezd magad meg szegyenulten.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Apr 22 2013 03:43am
ennek a résznek a vége nagyon tetszett

daenerys ftw



az lenne jó ő lenne a királynő, de összebarátkozna a starkokkal és jól ellennének egymás mellett
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Apr 22 2013 06:17am
dat sárkánycsajszi
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Apr 22 2013 06:33am
Quote (Senee @ 22 Apr 2013 10:43)
ennek a résznek a vége nagyon tetszett

daenerys ftw



az lenne jó ő lenne a királynő, de összebarátkozna a starkokkal és jól ellennének egymás mellett


Quote (Anarkin @ 22 Apr 2013 13:17)
dat sárkánycsajszi


stronk and independent womyn :-DDDD
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Apr 22 2013 06:34am
Quote (SummertimeClothes @ Apr 22 2013 12:33pm)
stronk and independent womyn :-DDDD


és nem utolsósorban jólelkű!
véget vetne a rabszolgatartásnak és a nép érdekét szolgálná

neki kell nyernie
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Apr 22 2013 09:34am
Quote (Senee @ 22 Apr 2013 13:34)
és nem utolsósorban jólelkű!
véget vetne a rabszolgatartásnak és a nép érdekét szolgálná

neki kell nyernie


csak kovesd figyelemmel a sorozatot es meglatod mi lesz ha csak igy felrugja a tarsadalmi rendet

Go Back To Magyar Topic List
Prev19495969798214Next
Add Reply New Topic New Poll