Quote (Rawen @ Nov 26 2012 11:42am)
Azért jó ez a JoJo mert előhozza azokat a feeleket amiket évek óta nem éreztem.
>tfw libabőrös leszel a fighttól
>tfw tudod mi fog történni de akkor is izgulsz
>tfw együtt mondod a szövegeket a szereplőkkel
>tfw do you even pose
Utoljára szerintem akkor éreztem ezeket a feeleket amikor meg teljesen kezdő voltam anime terén.
Nagyon tetszik az adaptacio, ugyan olyan erzes mint amikor elöször olvastam a mangat. Nem tudom hogy sikerült megirni ezt a JoJot, egyetlen antipatikus szereplö sincs es meg a legkisebb küzdelmek is annyira izgalmasak mint mas mangaban a törtenet csucspontja.
Ixion Saga DT meg mindig vicces, ez lepett meg a legjobban a szezonban.
TE utolso reszet meg nem tudom mire velni. Egyszerre romance, drama, psychological, mecha, military, harem, comedy, slice of life, action, sci-fi meg biztos valamit kifelejtettem.