d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Japánságok Repost > Op Is A
Prev19495969798198Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Nov 26 2012 01:39pm
Quote (Rawen @ Nov 26 2012 11:42am)
Azért jó ez a JoJo mert előhozza azokat a feeleket amiket évek óta nem éreztem.
>tfw libabőrös leszel a fighttól
>tfw tudod mi fog történni de akkor is izgulsz
>tfw együtt mondod a szövegeket a szereplőkkel
>tfw do you even pose
Utoljára szerintem akkor éreztem ezeket a feeleket amikor meg teljesen kezdő voltam anime terén.


Nagyon tetszik az adaptacio, ugyan olyan erzes mint amikor elöször olvastam a mangat. Nem tudom hogy sikerült megirni ezt a JoJot, egyetlen antipatikus szereplö sincs es meg a legkisebb küzdelmek is annyira izgalmasak mint mas mangaban a törtenet csucspontja.

Ixion Saga DT meg mindig vicces, ez lepett meg a legjobban a szezonban.

TE utolso reszet meg nem tudom mire velni. Egyszerre romance, drama, psychological, mecha, military, harem, comedy, slice of life, action, sci-fi meg biztos valamit kifelejtettem.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Nov 26 2012 02:43pm
Quote (Karan2_Returned @ 26 Nov 2012 20:39)
Nagyon tetszik az adaptacio, ugyan olyan erzes mint amikor elöször olvastam a mangat. Nem tudom hogy sikerült megirni ezt a JoJot, egyetlen antipatikus szereplö sincs es meg a legkisebb küzdelmek is annyira izgalmasak mint mas mangaban a törtenet csucspontja.

Ixion Saga DT meg mindig vicces, ez lepett meg a legjobban a szezonban.

TE utolso reszet meg nem tudom mire velni. Egyszerre romance, drama, psychological, mecha, military, harem, comedy, slice of life, action, sci-fi meg biztos valamit kifelejtettem.


Csak lenne normális budget.
Ixion Sagat csak /a/ miatt kezdtem el nézni de tényleg egész jó.
TE meg szar, szépen felment 7/10 környékére az utolsó pár rész meg levitte 5/10re mert csak felidegesítem magam rajta.
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Nov 26 2012 02:48pm
Quote (Rawen @ 26 Nov 2012 11:42)
Azért jó ez a JoJo mert előhozza azokat a feeleket amiket évek óta nem éreztem.
>tfw libabőrös leszel a fighttól
>tfw tudod mi fog történni de akkor is izgulsz
>tfw együtt mondod a szövegeket a szereplőkkel
>tfw do you even pose
Utoljára szerintem akkor éreztem ezeket a feeleket amikor meg teljesen kezdő voltam anime terén.


xdddddddddd
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Nov 26 2012 02:50pm
Quote (SummertimeClothes @ 26 Nov 2012 21:48)
xdddddddddd


TE EZT NEM ÉRTHETED
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Nov 26 2012 02:50pm
Quote (Rawen @ 26 Nov 2012 12:42)
Azért jó ez a JoJo mert előhozza azokat a feeleket amiket évek óta nem éreztem.
>tfw libabőrös leszel a fighttól
>tfw tudod mi fog történni de akkor is izgulsz
>tfw együtt mondod a szövegeket a szereplőkkel
>tfw do you even pose
Utoljára szerintem akkor éreztem ezeket a feeleket amikor meg teljesen kezdő voltam anime terén.


miota tudsz japanul
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Nov 26 2012 02:51pm
Quote (RRC @ 26 Nov 2012 21:50)
miota tudsz japanul


Azt a szintet ami ebben van nem nehéz elérni.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Nov 29 2012 05:47am
Így lassan 300hoz közeledve egyre jobban érzem, hogy a a legtöbb bizony átlagos/szemét amit eddig is tudtam de nem foglalkoztam vele különösebben.
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Dec 4 2012 05:53am
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Go Back To Magyar Topic List
Prev19495969798198Next
Add Reply New Topic New Poll