Quote (Kenny10 @ 7 Oct 2011 11:59)
egyszer nekem is mondta egyik haverom, hogy egy Gösser Citromtól bebaszott, he mondom mi van veled? : D olyat nem is lehet, erre, hogy pont a legmelegebb időjárásban volt kint nyáron, de még attól sem lehet basszus xd
Régebben 10 felestől különösebb bajom sem volt. 3 éve szinte nem is iszom alkoholt (alkalmanként 1-1 sör-t), nyáron két narancsos Karlovackotol benyomtam.
DE AZÉRT NEM LEHET :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
:sadpanda: