d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev194959697985001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 7 2011 07:36am
nem tudom hogy van forcsenesen, de ilyen thatfeel esőben, polóban fázva hazafelé mentem, inrealsonlofasz bontatlan arany marbi a földön
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Oct 7 2011 07:37am
Quote (Kenny10 @ 7 Oct 2011 11:59)
egyszer nekem is mondta egyik haverom, hogy egy Gösser Citromtól bebaszott, he mondom mi van veled? : D olyat nem is lehet, erre, hogy pont a legmelegebb időjárásban volt kint nyáron, de még attól sem lehet basszus xd


Régebben 10 felestől különösebb bajom sem volt. 3 éve szinte nem is iszom alkoholt (alkalmanként 1-1 sör-t), nyáron két narancsos Karlovackotol benyomtam.
DE AZÉRT NEM LEHET :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

:sadpanda:
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Oct 7 2011 07:38am
Quote (ecneB @ 7 Oct 2011 15:37)
Régebben 10 felestől különösebb bajom sem volt. 3 éve szinte nem is iszom alkoholt (alkalmanként  1-1 sör-t), nyáron két narancsos Karlovackotol benyomtam.
DE AZÉRT NEM LEHET :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

:sadpanda:


sör-t
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Oct 7 2011 07:39am
ittam.
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Oct 7 2011 07:39am
Quote (Ad4mz @ Oct 7 2011 02:57pm)
lolnoob

fázás <<<<< all


-40 ellen fel lehet öltözni és fűteni.
+40 ellen nem lehet mindent levenni

(ofc, úgy értem hogy kinn vagy a szabadban.)

Quote (sylke @ Oct 7 2011 03:39pm)
ittam.


kösz teso etc

This post was edited by N4aBz on Oct 7 2011 07:39am
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Oct 7 2011 07:39am
Quote (tevetava @ 7 Oct 2011 15:38)
sör-t


gecire fáradt vagyok, és totálisan telibe is szarom.
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Oct 7 2011 07:40am
Quote (ecneB @ 7 Oct 2011 15:39)
gecire fáradt vagyok, és totálisan telibe is szarom.


és előtt nincs vessző
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Oct 7 2011 07:41am
Quote (N4aBz @ 7 Oct 2011 15:39)
-40 ellen fel lehet öltözni és fűteni.
+40 ellen nem lehet mindent levenni

(ofc, úgy értem hogy kinn vagy a szabadban.)



kösz teso etc


A nyarat sokkal jobban bírom, lehet akármilyen meleg, kibírom. Ellenben a hidegben nagyon tudok fázni, hiába öltözöm be bundabugyiba. Egyedül a futós szerkóban nem fázom, de ott is csak akkor, ha nagy iramban futok.
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Oct 7 2011 07:41am
Quote (N4aBz @ 7 Oct 2011 15:39)
-40 ellen fel lehet öltözni és fűteni.
+40 ellen nem lehet mindent levenni

(ofc, úgy értem hogy kinn vagy a szabadban.)



kösz teso etc


lehet velem van a baj, de én inkább izzadom magam halálra, minthogy lefagyjon a faszom
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Oct 7 2011 07:43am
Quote (tevetava @ 7 Oct 2011 15:40)
és előtt nincs vessző


Édesanyád?
Go Back To Magyar Topic List
Prev194959697985001Next
Closed New Topic New Poll