d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Best Of Facebook
Prev19495969798799Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Oct 26 2011 06:10am
Quote (daneeka10 @ Oct 26 2011 12:56pm)
Napi pleb:

http://img268.imageshack.us/img268/3295/clipboard01rb.jpg


én a fesztivál szervezői helyében (magamban) kurvára elhatárolódnék egy ilyen alpári hozzászólástól ... de egész biztos, hogy nem postolnám ki a falra
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 26 2011 06:17am
Quote (beni @ 26 Oct 2011 13:10)
én a fesztivál szervezői helyében (magamban) kurvára elhatárolódnék egy ilyen alpári hozzászólástól ... de egész biztos, hogy nem postolnám ki a falra


mondjuk a kommentelőről is elmond mindent
Member
Posts: 7,659
Joined: Aug 11 2008
Gold: 457.00
Oct 26 2011 06:54am
Quote (RedBlueDevils @ 26 Oct 2011 00:27)
Elszívta a zagyát.
http://noob.hu/2011/10/26/asssssssssssdsasdadsas.jpg


ez legalabb vicces :D
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Oct 26 2011 12:27pm
nektek is szar a faszbúk?
nem nagyon reagál dolgokra, meg nincs fent senki cseten.
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Oct 26 2011 12:29pm
Quote (daneeka10 @ 26 Oct 2011 13:56)
Napi pleb:

http://img268.imageshack.us/img268/3295/clipboard01rb.jpg


komment by Csipai Anitától

omfg

Quote (Rezs @ 26 Oct 2011 20:27)
nektek is szar a faszbúk?
nem nagyon reagál dolgokra, meg nincs fent senki cseten.


nekem működik, de kis üzemzavarok nem mennek ritkaságszámba nálam sem

This post was edited by My_Acc_Is_Bazur on Oct 26 2011 12:30pm
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Oct 27 2011 01:50am
Ha hülyeség van, akkor benne vagyok...
Ha csavarogni kell, én ott vagyok...
Ha buli van, akkor nagykorú vagyok...
Ha a szívem kéne, az már másé...
Ha valami kell, megszerzem...
Ha valakit szeretek, azért bármit megteszek...
Ha a barátom vagy, mindig számíthatsz rám...
Ha beszólok, szólj vissza...
Ha szeretlek, az nem hiába van...
Ha azt hiszed ismersz, tévedsz...
Ha azt hiszed vége, még korán sincs...
Ha egoistának tartasz, tudd én tisztában vagyok a hibáimmal...
Ha választani kell, tedd azt...
Ha szólni akarsz, mond ki...
Ha kicseszel velem, visszakapod...
Ha azt hiszed haragszok, az a baj h nem tudok...
Ha azt hiszed ráérek, nincs időm még annyi se...
Ha lehet veled hülyülni, bírlak...
Ha nem megy, kár erőlködni...
Ha azt hiszed érdekel a pénzed, jó nagy hülye vagy...
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Oct 27 2011 02:15am
Quote (beni @ Oct 26 2011 01:10pm)
én a fesztivál szervezői helyében (magamban) kurvára elhatárolódnék egy ilyen alpári hozzászólástól ... de egész biztos, hogy nem postolnám ki a falra


én nem érzek benne semmi kivetni valót :(
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Oct 29 2011 04:11am
Quote
-Lány : Szeretsz?
-Fiú : Igen
-Lány : Feláldoznád értem az életed?
-Fiú : [kicsit elcsodálkozva pár másodper múlva]..biztosan..
... -Lány : és nem csalnál meg soha?
-Fiú: [megint kicsit csodálkozva a kérdés hallatán,pár mp múlva..]nem.
A lány elgondolkozik,majd azt mondja a fiúnak egy kis szünetre lenne szükségem,hogy átgondoljam a dolgokat.A fiú szomorúan elfogadja a lány döntését.Pár nap múlva a lány úgy gondolja titokban összejön egy másik pasival,hogy kiderüljön jó lesz-e vele,vagy hiányozni fog-e neki a barátja.A fiú már nagyon hiányolja a lányt, úgy dönt elmegy hozzá és
megbeszélik a dolgokat.A lány éppen akkor készült a "titkos randira",mikor a fiú elment hozzá látta,hogy a lány megy valahova,ezért sietve ment,hogy utolérje.A lány
észre sem vette a fiút,átszaladt a forgalmas úton,amikor egyszer csak paff.A lánynak semmi baja sem lett,a fiú viszont félholtan feküdt az úttesten.A lány odahajolt és látta,hogy a barátja az..A fiú csak annyit mondott: -Látod megmentettelek és szeretném azt,hogy mielõtt meghalnék 2 kérdésre szeretném,ha felelnél:
Szeretsz? és te sem csalnál meg engem soha!?A lány már zokogott és nem mert válaszolni..mire felelt volna a kérdésekre a fiú meghalt..


átértékeltem az életemet


amikor egyszer csak paff


This post was edited by ElCapitano on Oct 29 2011 04:12am
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Oct 29 2011 04:35am
Quote (ElCapitano @ 29 Oct 2011 12:11)
átértékeltem az életemet


amikor egyszer csak paff
http://dragons-fantasy.gportal.hu/portal/dragons-fantasy/image/gallery/1271937802_39.jpg


Megyek maszturbálni.

Amúgy a linket is érdemes...
Member
Posts: 3,549
Joined: Aug 13 2009
Gold: 26.99
Oct 29 2011 05:03am
Erzsébet xy
geci mi a fasz van mindenivel ? geci senki se bír magával :( :@
Go Back To Magyar Topic List
Prev19495969798799Next
Add Reply New Topic New Poll