d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Lelkifuri / Hülyevoltam, Mit Tegyek? ... > :(
Prev19495969798129Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
May 19 2011 08:50am
Quote (Nerz8 @ May 19 2011 04:49pm)
sziasztok, ő itt anett

http://www.abload.de/img/1280156735398ossd.jpg




mégtöbbanett
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
May 19 2011 08:52am
Quote (Liliomtipro @ 19 May 2011 15:50)
http://m.blog.hu/fa/faszkivan/image/anettka.jpg

mégtöbbanett


most mi a faszért postoltad omg, megmondtam, hogy ne tedd, ennyire lehet benned bízni

This post was edited by Nerz8 on May 19 2011 08:52am
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
May 19 2011 08:52am
Quote (Bene @ May 19 2011 03:39pm)
http://www.tineye.com/

Legjobb :D

Gondoltam baratunk tudni szeretne, hogy Anett, Molly muveszneven feltorekvo pornocsillag. A story ofc biztos legit.


mondjuk egyáltalán nem lepett meg, hogy kamu a kép...de azért kösz a bizonyítékot :D

This post was edited by beni on May 19 2011 08:52am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 19 2011 08:52am
Quote (zsansaccount @ May 19 2011 02:49pm)
oké, először is nem értem mi szükség a " "-re. ez az általános hülye felfogás meg, h a pszichológusok mindenkit szeretnék és szivárványt fosnak... azokból lesz az alkoholista. a jó pszichológus tárgyilagos, objektívan ítél és úgy mond véleményt. fontos az empátia persze, de mindennek megvan a határa. látni kell, ha valaki csak simán nem képes a saját problémáit kezelni - aztán ha segítséget kér, akkor ebben segíteni neki.
én azt mondtam, h meghalni könnyű, az emberi szervezet törékeny, 100 módon meg lehet halni... kifekszik egy vonat elé, kiugrik valahonnan, etc etc. mert aki meg AKAR halni, az megtalálja a módot. aki meg nem akar meghalni az mi a fasznak próbálkozik vele? mert figyelmet akar, mert elbaszta az életét vagy a kapcsolatait és képtelen megerőltetni magát, nem tesz semmit és azt hiszi, h majd most mindenki szeretni meg sajnálni fogja és odafigyelnek rá. ez nem normális, de kérlek bocsáss meg, h ésszerűen nézem a dolgot és nem egy síró picsogó pártáját fogom, aki annyira önző és lusta, h csak magára tud gondolni és nem képes belefeccölni semmit abba, h jobb élete legyen. és nem, egyáltalán nem sajnálom és megvetésnél többet nem is nagyon érzek iránta. ha te jobb pszichológus lennél, lehet jelentkezni, de lehet, h pár éven belül neked lennének ehhez hasonló problémáid, mert mindenki meg akarnál szeretgetni és ölelgetni.
remélem ennyiből átmegy a lényeg.

és nem azt írtam, h vonuljon száműzetésbe, hanem azt, h akkor nem ide írná ki, h ÚRISTEN ÖNGYI LESZEK, meg "nem kellett volna MEGBASZNOM AZT A JÓ MELLŰ MOCSKOS RINGYÓT AKI ANNYIRA EPEKEDETT ÉRTEM". hányok az ilyen nyomorékoktól.

:lol:
A " " csak azért volt, mert nem tudtam pontosan milyen szakon tanulsz, csak azt, hogy pszichológiával is foglalkozol^
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
May 19 2011 08:54am
Quote (Christine21 @ 19 May 2011 16:52)
:lol:
A " " csak azért volt, mert nem tudtam pontosan milyen szakon tanulsz, csak azt, hogy pszichológiával is foglalkozol^


értem. arra is járok :)
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 19 2011 08:57am
Quote (zsansaccount @ May 19 2011 02:54pm)
értem. arra is járok :)

nekünk csak egy félévig volt pszichológia, de azzal is csak odáig jutottunk hogy freud meg jung meg kollektív tudattalan
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
May 19 2011 09:00am
azér a 100. oldalig csak elvihetnénk
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
May 19 2011 09:00am
Quote (zsansaccount @ 19 May 2011 16:49)
oké, először is nem értem mi szükség a " "-re. ez az általános hülye felfogás meg, h a pszichológusok mindenkit szeretnék és szivárványt fosnak... azokból lesz az alkoholista. a jó pszichológus tárgyilagos, objektívan ítél és úgy mond véleményt. fontos az empátia persze, de mindennek megvan a határa. látni kell, ha valaki csak simán nem képes a saját problémáit kezelni - aztán ha segítséget kér, akkor ebben segíteni neki.
én azt mondtam, h meghalni könnyű, az emberi szervezet törékeny, 100 módon meg lehet halni... kifekszik egy vonat elé, kiugrik valahonnan, etc etc. mert aki meg AKAR halni, az megtalálja a módot. aki meg nem akar meghalni az mi a fasznak próbálkozik vele? mert figyelmet akar, mert elbaszta az életét vagy a kapcsolatait és képtelen megerőltetni magát, nem tesz semmit és azt hiszi, h majd most mindenki szeretni meg sajnálni fogja és odafigyelnek rá. ez nem normális, de kérlek bocsáss meg, h ésszerűen nézem a dolgot és nem egy síró picsogó pártáját fogom, aki annyira önző és lusta, h csak magára tud gondolni és nem képes belefeccölni semmit abba, h jobb élete legyen. és nem, egyáltalán nem sajnálom és megvetésnél többet nem is nagyon érzek iránta. ha te jobb pszichológus lennél, lehet jelentkezni, de lehet, h pár éven belül neked lennének ehhez hasonló problémáid, mert mindenki meg akarnál szeretgetni és ölelgetni.
remélem ennyiből átmegy a lényeg.

és nem azt írtam, h vonuljon száműzetésbe, hanem azt, h akkor nem ide írná ki, h ÚRISTEN ÖNGYI LESZEK, meg "nem kellett volna MEGBASZNOM AZT A JÓ MELLŰ MOCSKOS RINGYÓT AKI ANNYIRA EPEKEDETT ÉRTEM". hányok az ilyen nyomorékoktól.


:thumbsup:

well said bro
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 19 2011 09:02am
Quote (Nerz8 @ May 19 2011 02:49pm)
sziasztok, ő itt anett


uuuu
egy percig ne sajnáld, hogy kóláztál vele
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
May 19 2011 09:15am
bassza meg mindenről le maradtam a buzi fűnyirás miatt
Go Back To Magyar Topic List
Prev19495969798129Next
Closed New Topic New Poll