d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Telefon Help Topik
Prev19495969798660Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Nov 26 2011 10:10am
Quote (Saenchai @ 26 Nov 2011 17:06)
rémisztően nagynak tűnik az sII elsőre, de 1 idő után a többi telefon lesz viccesen kicsi


nem is az a bajom, hanem egykézzel alig bírtam használni, te hogy csinálod? vagy másik kézzel is besegítesz, mintha egy tabot használnál? ^^
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Nov 26 2011 10:23am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Nov 26 2011 06:10pm)
nem is az a bajom, hanem egykézzel alig bírtam használni, te hogy csinálod? vagy másik kézzel is besegítesz, mintha egy tabot használnál? ^^


wat, simán lehet 1 kézzel használni bármire
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Nov 26 2011 10:24am
Quote (Saenchai @ 26 Nov 2011 17:23)
wat, simán lehet 1 kézzel használni bármire


én nehezen értem el a végeit a hüvelykujjammal, pedig nincs kifejezetten kicsi tenyerem
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Nov 26 2011 10:28am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Nov 26 2011 06:24pm)
én nehezen értem el a végeit a hüvelykujjammal, pedig nincs kifejezetten kicsi tenyerem


akkor rosszul fogtad szerintem
Member
Posts: 15,009
Joined: Jul 3 2008
Gold: 10.66
Nov 26 2011 10:30am
Quote (Saenchai @ 26 Nov 2011 17:28)
akkor rosszul fogtad szerintem


az apple beszivárgott MI

Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Nov 26 2011 10:44am
Quote (Aston @ Nov 26 2011 06:30pm)
az apple beszivárgott MI

http://www.bit-101.com/blog/wp-content/uploads/2011/06/apple-iphone-4-you-are-holding-it-wrong.jpg


az iphone kung-fu még a tigris iskoláját is veri
Member
Posts: 483
Joined: Jun 27 2009
Gold: 45.01
Nov 26 2011 12:50pm
Hol tudom kiprobálni a galaxy acet? Nagyon tetszik, és ilyet szeretnék venni.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Nov 27 2011 04:58am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Nov 26 2011 05:10pm)
nem is az a bajom, hanem egykézzel alig bírtam használni, te hogy csinálod? vagy másik kézzel is besegítesz, mintha egy tabot használnál? ^^


Nekem tabom van, 5 col kijelzővel. Úgy tudom aktivan egykézzel használni, hogy lapozni az alkalmazások között, filmeket megnyitni, fotókat. De pl ikonokat csak azokat tudom egykézzel elinditani, amelyek lent vannak, de én egyszerűen úgy oldottam meg ezt a hiányosságot, hogy az aktív, fontos progikat lepakoltam a képernyő aljára, így akármelyiket elérem hüvelykkel, ha meg másik kell, balkézzel odanyúlok, hát ez van.
Iszonyatosan nagy volt, amikor megjött, komolyan kétségbe vontam, hogy tudom rendeltetésszerűen, mindennaposan használni. Azóta eltelt 1,5 hónap(v mitoménmennyi) és egyszerűen hihetetlen egyszerű, és mivel bnőmnek S-e van(4.0 kijelző), attól 50%al nagyobb, és egészen elképesztő, de nem értem mára, hogy lehet azt a telefont nagynak, illetve kielégítő méretűnek nevezni. :D Nevetségesen kicsinek tűnik. Szerintem telefonnak az SII méret a legoptimálisabb, persze ízlés dolga.
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Nov 27 2011 09:02am
Quote (Saenchai @ 26 Nov 2011 17:06)
rémisztően nagynak tűnik az sII elsőre, de 1 idő után a többi telefon lesz viccesen kicsi

en is igy vagyok vele, nekem az omnia 7 utan az iphone is hasznalhatatlanul kicsinek tunik, bar en nem szeretem egy kezzel kezelni miota leejtettem a betonra
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Nov 27 2011 12:05pm
Defy, Galaxy S plus-t néztem. Jelenleg is mediamania S csomagom van. Ezekről milyenek a vélemények? Esetleg vmilyen alternatíva ebben az árkategóriában?
Go Back To Magyar Topic List
Prev19495969798660Next
Add Reply New Topic New Poll