d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Vicces Képek/videók > Olvasd El Az Első Hozzászólást!
Prev194959697982492Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Mar 20 2011 03:51pm
Quote (bbaallaaggee @ Mar 20 2011 10:48pm)
még négyszer módosítsd plox


szarok voltak a foreveralone képek, szólj be még plox
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Mar 20 2011 03:53pm
Quote (bbaallaaggee @ 20 Mar 2011 22:50)
amúgy ha jobban megnézi az ember, nem ugyan az a sziget van a két képen..


miért?
Member
Posts: 197
Joined: Oct 9 2010
Gold: 0.00
Mar 20 2011 04:03pm
Quote (bbaallaaggee @ Mar 20 2011 11:50pm)
amúgy ha jobban megnézi az ember, nem ugyan az a sziget van a két képen..


de, csak más szögből van fényképezve
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Mar 20 2011 04:03pm
Quote (KeinProblem @ 20 Mar 2011 23:03)
de, csak más szögből van fényképezve


szerintem is, de lehet ilyet nem tanítanak a bme-n

:>
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Mar 20 2011 04:06pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 21 Mar 2011 00:03)
szerintem is, de lehet ilyet nem tanítanak a bme-n

:>


:'DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD JAJTE

sztem máshogy állnak a környező szigetek.
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Mar 20 2011 04:08pm
Quote (bbaallaaggee @ 20 Mar 2011 23:06)
:'DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD JAJTE

sztem máshogy állnak a környező szigetek.


jaj, de hisz az is csak azért van, mert más magasságból és szögből van fotózva ;] ha kell még help szólj csak bátran :)
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Mar 20 2011 04:11pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 21 Mar 2011 00:08)
jaj, de hisz az is csak azért van, mert más magasságból és szögből van fotózva ;] ha kell még help szólj csak bátran :)


szerintem nem ugyan az a 2 sziget. ha kell még fasz a seggedbe, szólj apukádnak csak bátran :)
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Mar 20 2011 04:14pm
Quote (bbaallaaggee @ 20 Mar 2011 23:11)
szerintem nem ugyan az a 2 sziget. ha kell még fasz a seggedbe, szólj apukádnak csak bátran :)


szóltam, de azt mondta már unja :-(

de egyébként nem hasonlít gyanúsan egymásra a 2 szigeten levő ház, a kert meg ilyenek?
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Mar 20 2011 04:17pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 21 Mar 2011 00:14)
szóltam, de azt mondta már unja :-(

de egyébként nem hasonlít gyanúsan egymásra a 2 szigeten levő ház, a kert meg ilyenek?


de egyébként nem különbözik gyanúsan egymástól a környező szigetek formája meg távolsága?
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Mar 20 2011 04:19pm
Quote (bbaallaaggee @ 20 Mar 2011 23:17)
de egyébként nem különbözik gyanúsan egymástól a környező szigetek formája meg távolsága?


de egyébként nem

már magyaráztam, de leírom részletesebben, hátha így menni fog: ha közelebb vagy valamihez, nagyobbnak látod, ha távolabb, akkor kisebbnek. más formája lehet egy-egy szigetnek, azok közt levő víznek, ha más szögből nézed, és így tovább. bár ehhez kell egy kis térlátás, de szerintem igenis van ilyesmi a bme-n, jó, lehet hogy nem ilyen magas szinten, de akkor is...

;>

jó egyébként direkt idegesítelek, és látom hogy miért mondod amit mondasz, de ennyi alakítás ott simán elképzelhető, főleg hogy mesterséges az egész, viszont a szigeten levő dolgok nagyon hasonlítanak egymásra.

This post was edited by My_Acc_Is_Bazur on Mar 20 2011 04:21pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev194959697982492Next
Add Reply New Topic New Poll