d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > League Of Legends
Prev194959697984303Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
May 12 2011 01:53pm
Quote (N4aBz @ May 12 2011 07:51pm)
nem is volt ashe, főleg akkor akadtam ki "1v5be mit csináljak?"
volt ellene egy shen, azt jónapot.

nekem jó lett a statom, de a faszom kilett a végére.


akkor mikor volt a magyar ashe gyerek?
aki ötpercenként kijelentkezett?
"Bandisokszám"
mind1 a lényeg h. a mi hibánk volt:c

This post was edited by harcikacsa17 on May 12 2011 01:54pm
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
May 12 2011 01:54pm
Lol Smat kikapott csatakacsatol. :rofl:
Kivancsi vagyok, hogy mennyi ideig nem fogja betolni a pofajat ebbe a topicba.
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
May 12 2011 01:56pm
Quote (harcikacsa17 @ May 12 2011 08:53pm)
akkor mikor volt a magyar ashe gyerek?
aki ötpercenként kijelentkezett?
"Bandisokszám"
mind1 a lényeg h. a mi hibánk volt:c


az is idegileg fölbaszott, kettőt leszedek neki szinte null hpra, ő meg elmenekül, jól meg is kapta a flamet ^^
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
May 12 2011 01:56pm
Quote (Moonflow @ May 12 2011 07:54pm)
Lol Smat kikapott csatakacsatol. :rofl:
Kivancsi vagyok, hogy mennyi ideig nem fogja betolni a pofajat ebbe a topicba.


nem vagyok annyira béna mint azt te/ti gondoljátok

Quote (N4aBz @ May 12 2011 07:56pm)
az is idegileg fölbaszott, kettőt leszedek neki szinte null hpra, ő meg elmenekül, jól meg is kapta a flamet ^^

fájt a hasam annyit nevettem:c

This post was edited by harcikacsa17 on May 12 2011 01:57pm
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
May 12 2011 02:04pm
Jelenleg 5 felhasználó olvassa ezt a témát (1 vendég és 1 ismeretlen): N4aBz, harcikacsa17, Moonflow
1 jó8game?
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
May 12 2011 02:04pm
Quote (harcikacsa17 @ May 12 2011 08:56pm)
nem vagyok annyira béna mint azt te/ti gondoljátok


fájt a hasam annyit nevettem:c


megvúcsolom, de legközelebb seggbekurlak ha feedelsz.
majd lehet róla szó, éppen mythosozok :c

This post was edited by N4aBz on May 12 2011 02:05pm
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
May 12 2011 02:12pm
Quote (harcikacsa17 @ 12 May 2011 20:56)
nem vagyok annyira béna mint azt te/ti gondoljátok



Vagy csak smatyi benabb, mint barki gondolta volna :D
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
May 12 2011 02:16pm
Quote (Moonflow @ May 12 2011 08:12pm)
Vagy csak smatyi benabb, mint barki gondolta volna :D


mindenképp be kellet szólnod ugye?
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
May 12 2011 02:21pm
Quote (harcikacsa17 @ 12 May 2011 21:16)
mindenképp be kellet szólnod ugye?


Alap.
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
May 12 2011 02:47pm
Quote (harcikacsa17 @ May 12 2011 08:40pm)
1v1 smat vs me
nyertem:C
aztmondta jax eljön
mondom akkor én se rangeddel megyek
erre
betöltő ablak
Mf én meg akali LOL
de nyertem.


jax mint lategame karri az egyik leggyengebb verzio 1v1re lol

mfel meg akarmelyik nap el kellett volna varja akalit.
Go Back To Magyar Topic List
Prev194959697984303Next
Add Reply New Topic New Poll