Quote (Moonflow @ May 12 2011 07:54pm)
Lol Smat kikapott csatakacsatol.

Kivancsi vagyok, hogy mennyi ideig nem fogja betolni a pofajat ebbe a topicba.
nem vagyok annyira béna mint azt te/ti gondoljátok
Quote (N4aBz @ May 12 2011 07:56pm)
az is idegileg fölbaszott, kettőt leszedek neki szinte null hpra, ő meg elmenekül, jól meg is kapta a flamet ^^
fájt a hasam annyit nevettem:c
This post was edited by harcikacsa17 on May 12 2011 01:57pm