d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Afk Tekerek
Prev19495969798410Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,550
Joined: Apr 13 2009
Gold: 6,160.00
Jul 3 2010 03:04pm
Quote (sylke @ Jul 3 2010 09:03pm)
gangbangpro?


állatos
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 3 2010 03:16pm
Quote (Hellmarch @ 3 Jul 2010 22:54)
látom nem csak én tárolom a szobában a biciklit  :thumbsup:


Jelenleg nem szivesen tárolnám máshol... Bicótároló építése a házban 'in progress' = 10 éves tervben benne van... ^^ Lakatot meg még egyébként sem vettem.
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jul 4 2010 06:15am
lol kutya befutott a tour mezőnybe

12 halott, 100 sérült
Member
Posts: 13,857
Joined: Jul 12 2008
Gold: 0.00
Jul 4 2010 06:16am
Quote (szabika @ 4 Jul 2010 13:15)
lol kutya befutott a tour mezőnybe

12 halott, 100 sérült


hát sztem ez kevésbé vicces
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Jul 4 2010 06:20am
Quote (szabika @ 4 Jul 2010 13:15)
lol kutya befutott a tour mezőnybe

12 halott, 100 sérült


asztakurva. Nemigaz hogy ilyenekre nem tudnak figyelni
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jul 4 2010 06:23am
Quote (szabika @ Jul 4 2010 01:15pm)
lol kutya befutott a tour mezőnybe

12 halott, 100 sérült


sauce?
Member
Posts: 4,550
Joined: Apr 13 2009
Gold: 6,160.00
Jul 4 2010 06:25am
baszki. mint egy kibaszott vonatkisiklás. atyaég, rip m8s.
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jul 4 2010 06:28am
Quote (b_daniel @ Jul 4 2010 01:16pm)
hát sztem ez kevésbé vicces


Quote (beni @ Jul 4 2010 01:23pm)
sauce?


Quote (Oberon_os @ Jul 4 2010 01:20pm)
asztakurva. Nemigaz hogy ilyenekre nem tudnak figyelni


remélem mindenkinek az irónia jött le inkább mint sem hogy valós eset :D

csak páran ütötték ki magukat, kutyának semmi baja
Member
Posts: 8,408
Joined: Jan 18 2009
Gold: 25.00
Warn: 40%
Jul 4 2010 06:29am
Quote (szabika @ 4 Jul 2010 13:28)
remélem mindenkinek az irónia jött le inkább mint sem hogy valós eset :D

csak páran ütötték ki magukat, kutyának semmi baja


succesfull troll is succesfull, sztm senkinek nem jött át, nekem se. :D
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jul 4 2010 06:31am
Quote (Imdeth @ Jul 4 2010 01:29pm)
succesfull troll is succesfull, sztm senkinek nem jött át, nekem se. :D


x)


Egyébként azért cink mert pár nagyobb ember esett

pl Basso most zokniban hajt, mert cipőt cserél :lol:
Go Back To Magyar Topic List
Prev19495969798410Next
Add Reply New Topic New Poll