d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sorozatok > Discuss
Prev194959697981141Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Dec 24 2011 06:41am
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Dec 26 2011 12:07pm
Homeland S01 - minosegi sorozat nagyszeru szineszek etc
9.5/10
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Dec 26 2011 02:47pm
Quote (GoreKnight9 @ 26 Dec 2011 20:07)
Homeland S01 - minosegi sorozat nagyszeru szineszek etc
9.5/10


én mondtam.
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Dec 26 2011 02:51pm
Quote (ecneB @ 26 Dec 2011 21:47)
én mondtam.


ajanlhatsz meg ilyesmiket ha vannak
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Dec 26 2011 02:53pm
Quote (GoreKnight9 @ 26 Dec 2011 22:51)
ajanlhatsz meg ilyesmiket ha vannak


hat ha tetszenek a high concept sorozatok, akkor szinte az osszes hbo-s sorozatot tudom ajanlani.
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Dec 26 2011 03:02pm
Quote (ecneB @ 26 Dec 2011 21:53)
hat ha tetszenek a high concept sorozatok, akkor szinte az osszes hbo-s sorozatot tudom ajanlani.


The Borgias,Game of Thrones
ezek kb ilyenek nem?
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Dec 26 2011 03:06pm
Quote (GoreKnight9 @ 26 Dec 2011 23:02)
The Borgias,Game of Thrones
ezek kb ilyenek nem?


Nekem a Borgias nem jott be egy resz utan, majd talan uborkaszezonban ujra raharapok.
GoT alap, szinte kotelezo.
Nekem azonban az etalon: Wire, Six Feet Under, Sopranos, Shield. mindegyiknek kell adni par reszt. a legnagyobb hatassal ram a six feet volt, foleg hogy nagyjabol annyi idosen neztem meg, mint most te vagy.
Member
Posts: 2,882
Joined: Feb 5 2011
Gold: 2,516.03
Warn: 10%
Dec 26 2011 03:11pm
Quote (ecneB @ Dec 26 2011 10:06pm)
Nekem a Borgias nem jott be egy resz utan, majd talan uborkaszezonban ujra raharapok.
GoT alap, szinte kotelezo.
Nekem azonban az etalon: Wire, Six Feet Under, Sopranos, Shield. mindegyiknek kell adni par reszt. a legnagyobb hatassal ram a six feet volt, foleg hogy nagyjabol annyi idosen neztem meg, mint most te vagy.


sopranost kurvára rühellem
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Dec 26 2011 03:12pm
Quote (lakatosmegatron @ 26 Dec 2011 23:11)
sopranost kurvára rühellem


núb vagy, megmondtam már ezerszer. :) asszonyt sikerült ráizgultatni a htc-re? :)
Member
Posts: 2,882
Joined: Feb 5 2011
Gold: 2,516.03
Warn: 10%
Dec 26 2011 03:19pm
Quote (ecneB @ Dec 26 2011 10:12pm)
núb vagy, megmondtam már ezerszer. :) asszonyt sikerült ráizgultatni a htc-re? :)


elképzelhető, hogy most nem én használom az accot, hanem vki más :ph34r:
Go Back To Magyar Topic List
Prev194959697981141Next
Add Reply New Topic New Poll