d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Football Topic
Prev19495969798382Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jun 9 2010 11:44am
Quote (Vismajor @ 9 Jun 2010 19:33)
Láttad a lengyelországi meccsüknek az összefoglalóját?
Elég annyit róla tudnod, hogy az újságok úgy hozták le, hogy "a spanyolok atonfutballal készülnek a vbre"
sztem még jobbak is mint eb előtt


oké, akkor igazad van, és ők fognak nyerni.
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jun 9 2010 11:44am
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 9 2010 11:45am
Quote (Nerz8 @ Jun 9 2010 06:44pm)
http://i990.photobucket.com/albums/af30/abuabu1234/klimavaltozas.jpg


old
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jun 9 2010 11:46am
Quote (Nerz8 @ 9 Jun 2010 19:44)
http://i990.photobucket.com/albums/af30/abuabu1234/klimavaltozas.jpg


Desailly nem is volt már válogatott :<
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 9 2010 11:47am
Quote (bajcli @ Jun 9 2010 06:44pm)
oké, akkor igazad van, és ők fognak nyerni.


Nem akarlak meggyőzni az igazamról lol :D
Abszolút igazad van abban, hogy a vb-ken borul a papírforma, és mindig van vmi meglepetés csapat, aki így vagy úgy meglepetést okoz.
Pusztán csak azt próbáltam kideríteni, hogy mennyi tájokozottság alapján tippelted meg a top4et, és az, hogy spanyolországot kihagytad, számomra furcsának tünt. Én régóta figyelemmel követem a spanyolok játékát, ezért vagyok szinte biztos abban, hogy sokáig jutnak,
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jun 9 2010 11:52am
Quote (Vismajor @ 9 Jun 2010 19:47)
Nem akarlak meggyőzni az igazamról lol :D
Abszolút igazad van abban, hogy a vb-ken borul a papírforma, és mindig van vmi meglepetés csapat, aki így vagy úgy meglepetést okoz.
Pusztán csak azt próbáltam kideríteni, hogy mennyi tájokozottság alapján tippelted meg a top4et, és az, hogy spanyolországot kihagytad, számomra furcsának tünt. Én régóta figyelemmel követem a spanyolok játékát, ezért vagyok szinte biztos abban, hogy sokáig jutnak,


első párat mindig érzelmi alapon tippelem meg :D
meg ilyenkor nem analizálgatok, leszarok én mindent, csak élvezem, hogy lesz pár hétnyi futballünnep...
persze, kurvajó formában vannak, valószínűleg sokáig jutnak, de én akkor se vagyok oda értük, úgyhogy nálam ne nyerjenek VB-t, ha egy mód van rá :D
Member
Posts: 12,371
Joined: May 26 2005
Gold: 931.79
Jun 9 2010 11:53am
1. Argentína
2. Spanyolország
3. Brazília
4. Hollandia

ebben a sorrendben. =)
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 9 2010 11:54am
Quote (bajcli @ Jun 9 2010 06:52pm)
első párat mindig érzelmi alapon tippelem meg :D
meg ilyenkor nem analizálgatok, leszarok én mindent, csak élvezem, hogy lesz pár hétnyi futballünnep...
persze, kurvajó formában vannak, valószínűleg sokáig jutnak, de én akkor se vagyok oda értük, úgyhogy nálam ne nyerjenek VB-t, ha egy mód van rá :D


Akkor muszáj lesz átállítani a tv-det :D
Mondjuk épp ezért tippelés, ha így döntöd el, nem analizálva, lehet, hogy jobban be is jön...
Egyébként mi kivetni valót találsz a játékukban? Én élvezem nézni, ahogy fociznak. De, leszögezem, hogy korántsem a kedvenc válogatottam, az eb után igenerősen utáltam őket :C
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jun 9 2010 03:15pm
Quote (Vismajor @ 9 Jun 2010 19:54)
Akkor muszáj lesz átállítani a tv-det :D
Mondjuk épp ezért tippelés, ha így döntöd el, nem analizálva, lehet, hogy jobban be is jön...
Egyébként mi kivetni valót találsz a játékukban? Én élvezem nézni, ahogy fociznak. De, leszögezem, hogy korántsem a kedvenc válogatottam, az eb után igenerősen utáltam őket :C


szép, szép, de ez olyan nálam, mint a klubfoci...
felőlem játszhat a Barca meg a ManU meg a Chelsea ilyen meg olyan szép focit, nekem akkoris a Bayern marad a szívem csücske, nem tudok ezen változtatni :D (najó, az Arsenalt is szeretem)
ugyanígy válogatottszinten Argentína, sunyi dél-amerikai, szimuláns, agresszív parasztok, de attól még <3
Member
Posts: 19,458
Joined: Jul 3 2006
Gold: 22.99
Jun 9 2010 05:45pm
[QUOTE=Vismajor,9 Jun 2010 18:05][QUOTE=lacoking,Jun 9 2010 04:50pm]Group A - South Africa, Mexico, Algeria, France
Group B - Argentina, Nigeria, South Korea, Greece
Group C - England, USA, Algeria, Slovenia
Group D - Germany, Australia, Serbia, Ghana
Group E - Netherlands, Denmark, Japan, Cameroon
Group F - Italy, Paraguay, New Zealand, Slovakia
Group G - Brazil, North Korea, Cote Ivory, Portugal
Group H - Spain, Switzerland, Honduras, Chile


[/QUOTE]

az A csoport nekem eléggé failnak tűnik :DD

elárulom miért , mert ott van uruguay , :DDDDDDD

de a te felsorolásodban nem látom :)[/QUOTE]

ja faek
és én a másik algériát cseréltem ki urugvájnak :D
de inkább tippelj :P


[QUOTE=bajcli,Jun 9 2010 04:46pm]A - Algéria, Franciao.
B - Argentína, Nigéria
C - Anglia, USA (nemtom, mér van ott is egy Algéria)
D - Németo., Szerbia
E - Hollandia, Kamerun
F - Szlovákia, Olaszo.
G - Brazília, Elefántcsontpart
H - Spanyolo., Chile

1. Argentína
2. Anglia
3. Brazília
4. Németo.[/QUOTE]

mire alapozod azt, hogy kihagytad a top4ből spanyolországot, és hollandiát is? Hollandia még oké, de espana elég nagy favorit. Ha nem a legnagyobb..
Csak érdekel[/QUOTE]

oké , tippelek

A: south africa, uruguay
B:Argentin , south korea
C: England , Usa
D:Germany , Ghana
E:Netherlands , Japan
F:Paraguay , Italy
G:Brazil , Portugal
H:Spain , Chile

első négybe pedig szerintem brazília , argentína , németország , és a negyedikre lenne jó sok tippem , bár nemigazán tudom , hogy lesznek a csoportok után a párosítások de spanyol vagy angol vagy hollandia lesz ott még a legjobb négy között
Go Back To Magyar Topic List
Prev19495969798382Next
Add Reply New Topic New Poll