d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > World Of Warcraft > Magyar Módra
Prev194959697981887Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,237
Joined: Feb 5 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Aug 4 2009 12:04pm
Quote (Paszulyka @ Tue, Aug 4 2009, 06:37pm)
akkor mage fail kari elsőnek? :(
kitartással nem lehet baj mert sajna kb mindig itt rohadok a gép előtt..
mik a hátrányai a magenek?
+ még mindig áll a kérdés hogy milyen mesterséget tanuljak velük
sokkal lassabban haladok majd vele mint druval? vagy többször halok heal nélkül?


legtöbb cucc fejlödés közbe Str-et agilityt és Staminát ad

magenek viszont spellpower kéne

és fejlödés mage-el olyan

2 mob után leülsz kajálni piálni
Member
Posts: 12,687
Joined: Sep 17 2007
Gold: 0.00
Aug 4 2009 12:09pm
akkor marad a druid, végülis annyira nem rossz kari
mininghez mi a legjobb secondary skill?
talentelésnél mire kellene rágyúrni? :)
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Aug 4 2009 12:14pm
Quote (Paszulyka @ Tue, 4 Aug 2009, 20:09)
akkor marad a druid, végülis annyira nem rossz kari
mininghez mi a legjobb secondary skill?
talentelésnél mire kellene rágyúrni? :)


secondary skill,az kuking,fising,1st aid. mining mellé legyen skinning imo.
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Aug 5 2009 09:21am
patchelt ez az álat,és nem akar konektelni :(

unable to connect,már megnéztem mindent,kipróbáltam 2352346235235 móccert' oszt' nemjó még mindig. cry
Member
Posts: 5,648
Joined: Jun 8 2005
Gold: 20.00
Aug 5 2009 09:27am
Quote (H4xooR @ Wed, 5 Aug 2009, 16:21)
patchelt ez az álat,és nem akar konektelni :(

unable to connect,már megnéztem mindent,kipróbáltam 2352346235235 móccert' oszt' nemjó még mindig. cry


melyik szero? nekem jo volt ragna csak kicsit laggol a szero meg kellett kis idő mire betöltött
Member
Posts: 8,783
Joined: Sep 16 2006
Gold: 24.00
Aug 5 2009 09:28am
Quote (H4xooR @ Wed, Aug 5 2009, 03:21pm)
patchelt ez az álat,és nem akar konektelni :(

unable to connect,már megnéztem mindent,kipróbáltam 2352346235235 móccert' oszt' nemjó még mindig. cry


hol toljatok? csak mert jövök vissza eredeti és ugy nem a legjobb ha nem ismerek senkit
Member
Posts: 5,455
Joined: May 4 2007
Gold: 2,440.00
Aug 5 2009 09:29am
Quote (Tommy_hun @ Wed, 5 Aug 2009, 17:28)
hol toljatok? csak mert jövök vissza eredeti és ugy nem a legjobb ha nem ismerek senkit


Tudunk róla, már nyitottál erről egy kibaszott topicot

This post was edited by petya_07 on Aug 5 2009 09:30am
Member
Posts: 12,687
Joined: Sep 17 2007
Gold: 0.00
Aug 5 2009 10:20am
alli + hordában mi a legjobb választás drunak?
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Aug 5 2009 10:32am
Quote (Paszulyka @ Wed, 5 Aug 2009, 18:20)
alli + hordában mi a legjobb választás drunak?


attól függ, hogy izmos elf akarsz lenni, vagy nagy batár tehénember :D
Member
Posts: 8,783
Joined: Sep 16 2006
Gold: 24.00
Aug 5 2009 10:33am
Quote (bajcli @ Wed, Aug 5 2009, 04:32pm)
attól függ, hogy izmos elf akarsz lenni, vagy nagy batár tehénember :D


te hol tolod? :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev194959697981887Next
Add Reply New Topic New Poll