d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev194959697984114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jul 2 2008 08:16am
Quote (Floodban @ Wed, 2 Jul 2008, 16:15)
nekem igazábol tökmind1 mert 20ért is megfogom venni


+1
(a legit fajta !)
Member
Posts: 14,004
Joined: Dec 12 2005
Gold: 862.50
Jul 2 2008 08:16am
Quote (Floodban @ Wed, 2 Jul 2008, 16:15)
nekem igazábol tökmind1 mert 20ért is megfogom venni


én is lehet viszont annyit akarok megtudni hogy havidías lesz vagy sem? :S
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jul 2 2008 08:17am
Quote (ScooleRpety @ Wed, 2 Jul 2008, 16:16)
én is lehet viszont annyit akarok megtudni hogy havidías lesz vagy sem? :S


Nem lesz.
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jul 2 2008 08:17am
Quote (ScooleRpety @ Wed, Jul 2 2008, 03:16pm)
én is lehet viszont annyit akarok megtudni hogy havidías lesz vagy sem? :S


Remélem nem. De lehet, hogy még fizetnék is érte.
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Jul 2 2008 08:19am
Quote (ScooleRpety @ Wed, 2 Jul 2008, 16:16)
én is lehet viszont annyit akarok megtudni hogy havidías lesz vagy sem? :S


bnet az free
+ csak az mmok szoktak havidijasok lenni, a d3 meg nem mmo lesz

This post was edited by Floodban on Jul 2 2008 08:19am
Member
Posts: 8,326
Joined: May 27 2006
Gold: 7,249.99
Jul 2 2008 08:19am
Quote (kopek66 @ Wed, 2 Jul 2008, 16:15)
új játékok kb 20k körül szoktak lenni mikor kijönnek
mondjuk nem gond ha "csak" 15 lesz


http://galaxisnet.hu/teljeslista/pcgames
először azt hittem é vagyok a noob hogy rég néztem árlistát, de nem: egy pc játékot sem láttam még 15k-ért sem, nemhogy 20ért
Quote (bonemaster @ Wed, 2 Jul 2008, 16:19)
hát nem tom a wow volt a proba megéri e a bérprogramozás vagy mi xD

Nem tudom megengedhetik e maguknak hogy egy zsir uj játékot ingyen tegyenek interneten játszhatóvá


persze hogy megengedhetik
vagy ha nem, majd rábeszéljük őket

This post was edited by Szerintem on Jul 2 2008 08:21am
Member
Posts: 8,237
Joined: Feb 5 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Jul 2 2008 08:19am
hát nem tom a wow volt a proba megéri e a bérprogramozás vagy mi xD

Nem tudom megengedhetik e maguknak hogy egy zsir uj játékot ingyen tegyenek interneten játszhatóvá
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Jul 2 2008 08:20am
Quote (bonemaster @ Wed, 2 Jul 2008, 16:19)
hát nem tom a wow volt a proba megéri e a bérprogramozás vagy mi xD

Nem tudom megengedhetik e maguknak hogy egy zsir uj játékot ingyen tegyenek interneten játszhatóvá


megengedhetik. wow nekik már baszottsokat hozott
meg ugy amugy is, összes játékuk sikert aratott

This post was edited by Floodban on Jul 2 2008 08:20am
Member
Posts: 8,237
Joined: Feb 5 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Jul 2 2008 08:20am
Quote (Szerintem @ Wed, Jul 2 2008, 03:19pm)
http://galaxisnet.hu/teljeslista/pcgames
először azt hittem é vagyok a noob hogy rég néztem árlistát, de nem: egy pc játékot sem láttam még 15k-ért sem, nemhogy 20ért


lol ezen drágább a LoD mint a wow xD
Member
Posts: 8,237
Joined: Feb 5 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Jul 2 2008 08:21am
Quote (Floodban @ Wed, Jul 2 2008, 03:20pm)
megengedhetik. wow nekik már baszottsokat hozott


az igaz de azért van különbség ingyen szero meg fizetős között és nem bukszád a szempont ha érted.

Lagg bug stb-kre gondolok
Go Back To Magyar Topic List
Prev194959697984114Next
Closed New Topic New Poll